Home Новини До музею за враженнями

До музею за враженнями

11.10.2013

9 жовтня в залах Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка для студентів Херсонського національного технічного університету була проведена інтерактивна екскурсія «Класичний живопис крізь призму сучасних методик». Екскурсію для студентів підготував куратор німецькомовного фонду Гете-Інституту в Україні при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.
Студенти працювали з картинами Івана Айвазовського, Костянтина Маковського та Василя Полєнова: ознайомилися з біографією художників, відповідали на запитання екскурсоводів, складали фіктивні історії, перевтілювалися в образи персонажів картин, що розмовляли з глядачами. Всі завдання, підготовлені для екскурсантів, сприяють розвитку навичок усного мовлення німецькою мовою, розвивають образне, абстрактне і логічне мислення. Початковим і завершальним етапом роботи з кожною картиною був екскурс у світ класичної поезії. Наприкінці роботи з кожною картиною студенти отримували домашнє завдання, метою якого є розвиток навичок писемного мовлення німецькою мовою.
Екскурсія була б не повною, якщо б студентів не ознайомили з особливостями творчості цих художників. Ми вдячні заступнику директора музею з наукової роботи Дяченко Владі Василівні за змістовну розповідь про творчу манеру майстрів живопису.
Сподіваємося на нові зустрічі зі студентами і дякуємо викладачу німецької мови кафедри теорії та практики перекладу за популяризацію фонду «Заочного абонементу», що знаходиться у залах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачів

Calendar

1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день