Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Два погляди на життя

This material is in Ukrainian

04.02.2016 10:08

В останню неділю січня прийнято відзначати Міжнародний день без Інтернет. Гончарівка не стоїть осторонь новітніх вподобань та вдруге радує гостей та мешканців міста масштабною акцією під назвою «Чи є життя off-line?». В рамках цього дійства для глядачів відкрито дві художні виставки. Свою «життєву лінію» продемонстрували Олег Колесніченко та учні Херсонського художньо-естетичного комплексу «Художня школа».

Такі різні роботи за технікою виконання, рівнем майстерності, віком авторів, проте поєднані однією ниткою під назвою «життя».

Олег Колесніченко – талановитий херсонський художник, член Спілки херсонських художників та майстрів прикладного мистецтва «Дніпровська палітра». З юних років у Олега була присутня тяга до творчості, самовдосконалення, розвитку. Постійне прагнення пізнати таємниці творчості дало свої плоди у зрілому віці. Пильним поглядом Олег Колесніченко вдивляється в красоти рідної природи. Творчі роботи художника прикрашають будинки в Херсоні, Україні та за кордоном. В Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара автор представляє персональну виставку під назвою «Враження від життя», що складається з понад 50 робіт.

Свою виставкову діяльність почав не так давно, але йому є чим пишатись. Ось як сам про себе говорить  автор: «Народився перед війною, яку згадувати важко. Голод, розруха. Школу (10 клас) № 30 закінчив в 1958 р. Потім армія і трудові будні. Відновлення, будівництво соціалізму, потім розвиток соціалізму, комунізму, перебудова і розвал всього чого налаштували... Багато спеціальностей. На пенсію вийшов механіком залізничної дороги. Побував від Далекого Сходу до Прибалтики, від Мурманська до Кавказу, Середньої Азії, Камчатки, Уренгоя тощо. Всі ці мандри, любов до природи, ймовірно, і привели мене до художників. Мої вчителі, друзі, наставники: Тетяна Вікторівна Лобанова, Геннадій Петрович Петров, Олександр Прохорович Чалий, Олена Павлівна Рибальченко, Володимир Гончаренко та ін.»

Виставка творчих робіт учнів дитячої художньої школи, дизайн-ліцею навчально-естетичного комплексу «Художня школа» під назвою «Кольорове життя» присвячена 35-річчю школи. Вона представлена роботами учнів від 8 до 16 років та вражає різноманітністю кольорової гамми. Дитяча безпосередність віднесе вас в безтурботне дитинство та залишить там надовго.

Обидві виставки експонуватимуться до кінця лютого, переглянути їх можна на третьому поверсі Гончарівки. Тож долучайтесь до прекрасного, оцінюйте «авторську композицію життя» та залишайте свої відгуки авторам.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930