Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Екологічне пакування у тренді!

This material is in Ukrainian

27.11.2020 17:07

Поки на вулиці гуляє холодний осінній вітер, учасників клубу «Дивосвіт» зігріває дружня, тепла атмосфера творчої роботи. У буденний вечір учні шкіл зібралися в Центрі екологічної інформації на засідання з теми «Екологічне пакування», щоб своїми руками виготовити еко-пакунки до свят. Спочатку вони розглянули існуючі стандартні упакування й порівняли їх з екологічними аналогами. Різнокольоровий папір та стрічки, смужки, шишки, гілочки, ґудзики та шматочки тканини можна було побачити на столі й під ним – так клубівці захопилися! Сподіваємося, що результат нашої кропіткої роботи не залишить вас байдужими.

«Ти – класна, найкреативніша! Сучасна, інколи нахабна, але все одно ВАЖЛИВА!»

Такі вислови, ваші щирі думки та емоції можуть стати чудовим оздобленням подарунку для близької людини. Не скупитися на їх прояви пропонують школярі, під час чаювання з печивом вони генерували еколічні ідеї щодо еко-упакування і вигадували надписи на них.

Не бажаєте поміркувати й ви, як яскраво привітати зі святом без використання сміттєвих елементів (мається на увазі ті, що неможливо переробити після свята, – синтетика чи пластик). Зробіть це, будьте прикладом іншим, тим паче, що в Інтернеті ви знайдете чимало простих та оригінальних ідей, лише варто захотіти відшукати саме еко-приклади.
А ми, для прикладу, додаємо посилання на класні ідеї оформлення подарунків, збережіть собі, щоб не загубити.

А якщо і самі маєте корисні посилання з цієї теми – діліться з нами, будь ласка.

Наприкінці зустрічі за чашками теплої кави та запашного чаю ми разом обирали переможців акції #еко-пакування, і, сказати відверто, рішення було вкрай непростим! Чимало робіт заслуговують на перші місця. Тому ми запровадили окрему номінації від Екоцентру (роботи трьох шкіл отримають спеціальний приз). Але були й такі, що не зовсім відповідають статусу еко-упакування.

Всіх закликаємо: не зупиняйтеся й шукайте легкі та екологічні ідеї до свят! А чи встигли ви взяти участь у нашій акції? Пишіть у коментарях!
 
Приєднуйтесь до наших пошуків, створіть власний неповторний подарунковий стиль, подаруйте емоції та залиште планету чистою!

Comments

Only registered users can comment

Calendar

     12
3 4 56789
101112131415 16
17 18 19 20 212223
24252627282930