Home Новини Профессиональные научные журналы в фондах областной библиотеки

Фахові наукові журнали у фондах обласної бібліотеки

23.06.2017 11:56

Питання поповнення та оновлення фондів для нас – пріоритетне, хоча з кожним роком комплектуватися новими виданнями все важче, оскільки скорочується відповідне фінансування. Але час диктує свої умови, і ми шукаємо шляхи вирішення проблеми. Періодичні видання завжди залишаються оперативним, а в деяких випадках – чи не єдиним джерелом отримання інформації з окремих питань, і тому наповнення фонду нашої бібліотеки новими фаховими виданнями має особливе значення для задоволення інформаційних потреб користувачів.

На сьогоднішній день, завдяки Видавничому дому «Гельветика» (Херсон), бібліотека значно розширила репертуар наукових фахових періодичних видань університетів України. До речі, Видавничий дім «Гельветика» з дня його існування надає безкоштовний примірник своїх друкованих видань у бібліотеку. За два останні роки видавництво передало до нашої книгозбірні більше 40 найменувань наукових журналів. Серед них, наприклад, «Молодий вчений»; «Інтелект XXI» національного університету харчових технологій; «Право і суспільство»; юридичний журнал «Підприємництво, господарство і право»; різні серії наукових вісників Ужгородського національного університету; юридичний вісник НУ «Одеська юридична академія» та ін. Всі вони включені до міжнародних каталогів наукових видань, наукометричних баз та до переліку фахових видань України. Ці журнали узагальнюють результати науково-дослідної роботи, забезпечують доступ широких кіл громадськості до новітніх наукових розробок, надають неоціненну допомогу в теоретичній і практичній підготовці студентів, викладачів, науковців.

Від імені херсонських читачів висловлюємо вдячність директорові Видавничого дому «Гельветика» Олегу Павловичу Головко за виняткову можливість створювати у нашій книгозбірні найбільш повний фонд наукових журналів для повноцінного науково-інформаційного забезпечення потреб користувачів.

Calendar

    123
4 56 7 8 910
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25 2627 28 293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день