Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Фінішував Регіональний весняний марафон читання

This material is in Ukrainian

26.04.2013

24 квітня відбулось урочисте закриття Регіонального весняного марафону читання «Книга на все життя», який  майже два місяці крокував Херсонщиною.
Протягом марафону мешканці Херсонщини мали змогу взяти участь у яскравих, нестандартних, видовищних акціях та літературно-мистецьких заходах, які проводились бібліотеками: це динамічна інсталяція «Дерево читацьких уподобань», міні-проект на склі  «Щаслива дорога автора з легкої руки читача», флеш-моб «Читання – наш вибір!», що пройшов у торгово-розважальному центрі «Фабрика» (м. Херсон), інтерактивна зустріч-діалог «Молодь і читання: криза чи зміна формату?», автограф-сесія «Літературне гроно Херсонщини», літературний круїз «На хвилі Люко Дашвар»,  перший міський молодіжний літературний конкурс ім. Миколи Братана, літературна феєрія «Віват, письменники!», промо-акція «Свято на долонях», дебатні турніри «Книга на все життя!», зустріч з успішними людьми «Одна мудра книга краще самого багатства», скайп-діалог із сучасним українським письменником, журналістом і рок-музикантом Валентином Терлецьким, акція «Розпочни життя з книгою» та ін.
В рамках марафону та з нагоди 95-річчя від дня народження українського письменника Олеся Гончара бібліотекою було ініційовано обласну акцію "Херсонщина читає Олеся Гончара". До проведення акції активно долучились загальноосвітні школи Білозерського, Голопристаньського та Новотроїцького районів, а також м. Херсон, м. Нова Каховка, м. Генічеськ, м. Цюрупинськ, смт. Високопілля. В школах протягом  2013 секунд (34 хвилин) читались та обговорювались твори Олеся Гончара: «Соняшники», «Романові яблука» (з роману «Твоя зоря»), «Берег любові», «Бригантина», «Тронка», «Ілонка», «Модри Камень» тощо. Загалом в акції взяли участь більше 20 000 учнів.
На урочистому закритті марафону були відзначені найбільш активні учасники: Бокоч Михайло Іванович, Іванова Галина Олександрівна, Чернієнко Наталя Валентинівна. Серед бібліотек найкращим марафонцем було визнано Великоолександрівську ЦБС (директор – Кравець І.Б.), друге і третє місця відповідно посіли Білозерська та Скадовська ЦБС. 
За активну участь в акції "Херсонщина читає Олеся Гончара" були відзначені Станіславська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Білозерської районної ради (директор Квадріціус С.Я.) та Комунальний заклад "Високопільська спеціалізована школа-інтернат 2-3 ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради (директор – Миценко С.М.).
Майже усі переможці марафону отримали книжкові дарунки від Херсонського обласного бібліотечного товариства.
Марафон фінішував, але бібліотекарі Херсонщини закликають жителів регіону частіше звертатися до книги. Друкованої чи електронної – обирайте самі.
Тож киньте все і читайте! Читання – це ВАШ вибір!!!

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031