Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Фотовиставка «Сонячні діти. Перший дотик»

This material is in Ukrainian

24.11.2015 07:31
Запрошуємо до перегляду незвичайної фотовиставки, що відкрилася днями в нашій бібліотеці!
Мабуть, краще, ніж Ірина Ханікова,  про подію не скажеш:
У дивовижно теплій атмосфері відбулося відкриття виставки робіт Олександра Андрющенка «Сонячні діти. Перший дотик», на яку завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Січева Валентина Іванівна та начальник управління культури обласної державної адміністрації Думинська Світлана Віталіївна. Вони привітали учасників відкриття теплими словами, а голова ГО «Сонячні діти Херсонщини» Ханікова Ірина подарувала гостям і дітям, які стали героями фотопроекту, перекидні календарі на 2016 рік з роботами фотохудожника. Далі Олександр з дітьми урочисто перерізав стрічку та запросив гостей подивитись експозицію. Херсонці дивились роботи і обмінювались думками.
Ми дуже вдячні Олександру Андрющенку за його творчість, Юлії та Ігорю Дроговозу за фінансову підтримку проекту, працівникам Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара за гостинність, шоумену Нахмету Ісмаілову за професіоналізм, Анастасії Мордашко за майстерне виконання музичних творів на саксофоні та мамам сонячних дітей, які спекли печиво для гостей! Усім дякуємо за те, що були з нами у цей вихідний день!
Ми дуже вдячні Олександру Андрющенку за його творчість, Юлії та Ігорю Дроговоз за фінансову підтримку проекту, працівникам Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара за гостинність, шоумену Нахмету Ісмаілову за професіоналізм, Анастасії Мордашко за майстерне виконання музичних творів на саксофоні та мамам сонячних дітей, які спекли печиво для гостей! Усім дякуємо за те, що були з нами у цей вихідний день!
Виставка експонуватиметься у бібліотеці до 19 грудня, завітайте та доторкніться і ви до світу дітей-сонечок. Роботи знаходяться у відділі обслуговування користувачів (4 поверх).

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930