Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Галина Ткачук «Книжка про сміття»

This material is in Ukrainian

11.08.2020 10:06

Про це сьогодні говорять не лише з усіх екранів, а й пишуть книжки. І дитячі зокрема. Отже, знайомтеся – «Книжка про сміття» від Галини Ткачук.

Із назви вже зрозуміло, про що буде йти мова. «Ця книжка про дивовижну річ, яку дуже легко створити, але якої дуже важко позбутися… Сміття буквально переслідує нас. Таке враження, що воно стежить за нами! Тому ми вирішили помститися і простежити за ним!»

Тут ви навчитеся розрізняти маркування на пластику; дізнаєтеся, чому паперові стаканчики – не така вже й ідеальна альтернатива пластиковому посуду; відкриєте для себе новітні технології, які дарують друге життя звичайним відходам.

Ця книга надзвичайно яскрава. Повз неї просто неможливо пройти, вона одразу виділяється на поличці. Виявляється, завдяки лише трьом кольорам можна створити сучасне, молодіжне видання. «Видавництво Старого Лева» як завжди забезпечило високий рівень поліграфії. Ці сторінки хочеться гортати без зупинку. Погодьтеся, книги таки мають бути приємними на дотик.

Книга усіма можливими способами спонукає юного читача до роздумів. Тут не просто розповідь про те, що сміття – це погано. Це повноцінний діалог автора з читачем, велика кількість питань, місць для нотатків власних роздумів та ідей.

Упорядники видання розмістили на його сторінках роздуми дітей стосовно відходів, переробки, можливості зменшити кількість пластику на планеті. І повірте, серед висловлювань малечі є багато дійсно гарних ідей, які гідні втілення в життя.

У кінці книги подано багато посилань на інтернет-джерела для більш детального вивчення теми сміття.

«Книжка про сміття» – це саме той випадок, коли звичайне друковане видання здатне змінити долю людини. Бо після прочитання книги ви точно зробите хоча б один крок до покращення екологічного стану нашої планети. Разом ми зможемо більше!

 

Comments

Only registered users can comment

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031