Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«Гаррі Поттер. Історія магії»

This material is in Ukrainian

01.07.2020 09:58

Чи багато ви бачили книжок, від яких захоплює подих та мурахи йдуть поза шкірою? Сьогодні ми познайомимо вас саме з таким виданням. Це справжній скарб для усіх прихильників магії та Гаррі Поттера.

Вашій увазі – офіційний путівник унікальною виставкою Британської бібліотеки у Нью-Йоркському історичному товаристві «Гаррі Поттер. Історія магії».

У 2017 році, з нагоди 20-річного ювілею виходу у світ книжки «Гаррі Поттер і філософський камінь», у Нью-Йоркському товаристві відкрилася виставка, присвячена історії магії. На ній були представлені півтори сотні магічних артефактів із Британської бібліотеки. Аби дізнатися про всіх них, зовсім необов’язково купувати білет до Гоґвардса, достатньо лише почитати цю книгу.

У книзі представлені не лише фото експонатів із виставки, а й рідкісні ескізи та рукописи з особистого архіву Дж. К. Ролінг. А ще – тут розміщені оригінальні ілюстрації художників, які працювали над оформленням книжок про «хлопчика, який вижив» – Мері Ґранждпре, Джима Кея та Браяна Селзніка.

Майже на кожній сторінці книги розміщена цитата з фантастичного роману Джоан Роулінг. Тож ви знову пригадаєте свої улюблені моменти цієї історії, а згодом (і ми в цьому просто впевнені) захочете перечити всю поттеріану.

Книга, як і виставка, яку вона доповнює, поділена на кілька частин, присвячених предметам, що викладалися у Гоґвардсі: Настійки та Алхімія, Гербалогія, Замовляння, Астрономія, Віщування, Захист від темних мистецтв, Догляд за магічними істотами. Останній розділ книги має назву «Минуле, сучасне, майбутнє» та ведеться від імені Стіва Кловза, який займався адаптацією семи романів для фільмів про Гаррі Поттера. Тут ви дізнаєтеся всі тонкощі кіномистецтва, секрети про те, як створювалися декорації до вистави «Гаррі Поттер і прокляте дитя» та побачите, як виглядає чернетка-рукопис Джоан Роулінг.

У кінці видання розміщено перелік всіх представлених експонатів та особистостей магічного світу.  

Книга велика не лише за обсягом, а й за вагою. Носити її з собою точно буде важкувато, а ось зручно вмоститися у кріслі та присвятити вечір (ще й не один!) мандрівці у магічний світ ми вам наполегливо радимо.

Автор відгуку: Анастасія Козак

Comments

Only registered users can comment

Calendar

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031