Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Гончарівка приймає гостей із Нової Каховки

This material is in Ukrainian

30.11.2021 15:55

Сучасна бібліотека – це простір, який надає можливості для самореалізації, творчого розвитку і самоосвіти. А ще – це місце неформальних зустрічей та цікавого дозвілля. Саме такою і є наша книгозбірня.

Переконалися у цьому студенти Новокаховського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Під час екскурсії Гончарівкою молоді люди почули про нові бібліотечні проєкти, ресурси і послуги, відвідали найцікавіші місця та дізналися дивовижні факти з життя установи.

Для гостей працівники відділу краєзнавства підготували захоплюючу гру на основі дивовижних історій із життя херсонців. Цікавинкою для новокаховчан стало прослуховування вінілових платівок на лінгафонному апараті у відділі мистецтв. Чудові враження у студентів залишилися після відвідування відділу рідкісних і цінних видань, співробітники якого познайомили їх з книжковими раритетами, колекцією мініатюрних видань та іншими експонатами «Музею книги». Захоплюючими були гостини до відділу документів іноземними мовами, де наші друзі дізналися принцип роботи 3D-обладнання, почули інформацію про курси та клуби, які діють на базі структурного підрозділу. Не залишили поза увагою і сучасні ресурси відділу, завдяки яким можна вивчати іноземну мову граючись.

Перепочити від великої кількості інформації та насолодитися красою дніпровських плавнів через телескоп гості змогли у відділі документів з медичних наук, а продовжилась екскурсія вже на творчому майданчику «Maker Space», де кожен із присутніх пограв у «Play Station».

Наприкінці мандрів книгозбірнею молодь висловила думку, що Гончарівка сьогодні є простором можливостей для громади Херсонщини – комфортним, сучасним і доступним, де кожен почуває себе зручно, вільно й затишно. Запрошуємо і вас переконатися у цьому!

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930