Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Гончарівка запрошує на канікули!

This material is in Ukrainian

13.06.2017 11:24

Після напруженого навчального року почались довгоочікувані шкільні канікули! Попереду все літо, цей час хочеться провести радісно та з користю, обираючи між відпочинком на природі та культурним дозвіллям і розвагами. Весело влітку і у Гончарівці – тут не вщухає дитячий сміх. Ми вже неодноразово писали, що з червня Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара замінила школярам їхні навчальні заклади, адже вона має великі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини не тільки цікавим і змістовним, але й веселим та яскравим.

Нещодавно співробітники гостинно зустріли у бібліотеці вихованців табору «Віночок» при Херсонській гімназії № 1 і запропонували їм екскурсію. Майже усі відділи бібліотеки активно долучились до зустрічі з гімназистами.

Відділ абонемента запропонував цікаві огляди нових українських книжок від бібліотекаря, ігрові завдання, яскраві літературні подорожі в компанії зі знайомими літературними героями – діти були у захваті.

Бібліотекарі відділу мистецтв провели музикальну вікторину та подарували учасникам чудовий настрій і море позитивних емоцій.

Дивне почуття охопило юних гостей, коли вони завітали до перлини нашої бібліотеки – відділу рідкісних і цінних видань. Там малеча на власні очі побачила документи, котрим понад 100 років. Наскільки вони величні, наскільки сповнені мовчазної гідності… Дітям було складно перерахувати перлинки друкованих витворів мистецтва, які зібрані у цьому відділі бібліотеки. Кожен знайшов для себе щось особливе і вкрай цікаве.

Подорожуючи бібліотекою, ми завітали і до відділу літератури іноземними мовами, де понад годину поєднували корисне з приємним у інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку».

Не менш цікавий подарунок очікував гостей у відділі обслуговування користувачів. Бібліотекарі організували та провели майстер-клас з малювання 3D-ручкою. Діти, як справжні цінителі нових технологій, що роблять наше життя не тільки простіше, але і веселіше, були просто в захваті від кожної хвилини творчості.

Понад 3 години тривала екскурсія бібліотекою у теплій, веселій та дружній атмосфері. За допомогою цих різноманітних заходів колектив книгозбірні прагне не лише прикрасити дитяче дозвілля, але й допомогти навчальним закладам корисно, якісно, весело і розважливо організувати дитячий відпочинок.

Літні канікули тривають! Тож якщо і ви бажаєте цікаво та весело їх провести, завітайте до Гончарівки!

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031