Home Новини В Гончаровке побывали гости из Николаевщины

Гончарівку відвідали гості з Миколаївщини

27.03.2018 13:04

Численними залами книгозбірні пройшлися наші візитери разом з керівником бібліотеки Н.І.Коротун. Цього разу Гончарівка радо зустрічала представників Миколаївської області – сільського голову с. Мешково-Погорілове Вітовського району Андрія Леонідовича Ботаніна та депутата Вітовської районної ради Тетяну Іванівну Десяцьку. Знайомство з ними відбулося ще на VIII Міжнародній науково-практичній конференції у Славську Львівської області «Сучасна інформаційно-бібліотечна освіта: стратегічні орієнтири».

Яка вона, робота сучасної бібліотеки, чим взагалі займається публічна бібліотека – такими були головні питання цієї добросусідської зустрічі. Та дані теми невичерпні. Отже наші гості пересвідчилися, що Гончарівка – могутній інформаційний центр області – об’єднує місцеву громаду та забезпечує інтелектуальні й культурні потреби відвідувачів відповідно до вимог сучасного суспільства. Вона обладнана новітніми технологіями, має багаті ресурси для навчання і саморозвитку, повсякденних справ і роботи, для дозвілля та відпочинку. Комфортні зали, вільний доступ до мережі інтернет, широкий спектр масової роботи для будь-якої категорії користувачів, безліч сучасних послуг, навіть індивідуальні улюблені гончарівські куточки – нічого не пройшло повз уваги миколаївців. Не менш цікавою була і, так би мовити, практична частина екскурсії, коли гості могли переглянути дореволюційні рідкісні видання або помалювати 3Д-ручками…

Н.І.Коротун запросила миколаївців взяти участь у Всеукраїнській виїзній сесії-семінарі «Туризм як тренд: інноваційна діяльність бібліотек на допомогу розвитку громади», яка відбудеться у червні на базі Стрілківської сільської бібліотеки Генічеського району. Отже динамічний гуманітарний розвиток неможливий без сучасної бібліотеки. А Гончарівка й надалі ділитиметься своїм досвідом.

Calendar

       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день