Home Новини ХІ обласна Спартакіада працівників закладів культури

ХІ обласна Спартакіада працівників закладів культури

17.06.2015 07:44

З 12 по 14 червня 2015 року в смт Лазурне Скадовського району пройшла ХІ обласна Спартакіада працівників закладів культури Херсонської області, в якій взяли участь 16 команд з обласного центру та дев’яти районів.
Свій спортивний потенціал демонстрували команди управління культури ОДА, управління культури Херсонської міської ради, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара, обласний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша, ХОДТРК «Скіфія», Обласний центр народної творчості, Херсонський обласний театр ляльок, представники Каланчацького, Голопристанського, Нововоронцовського, Великоолександрівського, Новокаховського, Високопільського, Великолепетиського, Верхньорогачицького та Скадовського районів.
Цьогоріч було внесено зміни в регламент у деяких видах спорту - переможців визначали за коловою системою, а не за розділенням на кілька груп, як було у попередні роки.
Учасники випробовували свої сили в індивідуальних видах спорту (шахи, шашки, дартс, настільний теніс) та командних іграх (міні-футбол, волейбол).
Честь нашої книгозбірні відстоювали Горшков Олександр, Золотухін Юрій, Руденко Людмила, Курашова Ірина, Козак Анастасія, Кручаненко Оксана та Гуцуляк Тетяна.
Хоча наша команда й була найменшою за складом, однак гідно показала свої здібності. Вже другий рік поспіль перше місце у шашках серед жінок виборює Руденко Людмила. Завдяки цій перемозі бібліотека ім. Олеся Гончара посіла 3 командне місце в цьому виді спорту.
Під час нагородження команди книгозбірні начальник обласного управління культури Думинська Світлана Віталіївна підкреслила: «Видно, що люди працюють в бібліотеці - розумні, то й заняли перше місце з шашок».
У кожному з видів спорту йшла напружена та тривала боротьба. Однак, незалежно від результатів, усі учасники змагань отримали задоволення від спартакіади та заряд бадьорості й енергії на цілий рік.

Calendar

       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день