Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Ігор Степурін: Бібліотека ім. Олеся Гончара – одна з моїх найдорожчих і улюблених!

This material is in Ukrainian

14.02.2018 09:12

Погодьтеся, не кожного дня у книгозбірні можна зустріти керівників українських видавництв. Тому нам було дуже приємно, що саме до Гончарівки завітав Ігор Степурін, директор видавництва «Мистецтво» (м. Київ). За багато десятиліть своєї діяльності видавництво підготувало тисячі видань з теорії та історії світового й українського мистецтва: монографій, альбомів, ілюстрованих каталогів, дитячих книжок, буклетів, плакатів, художніх листівок, календарів… Ігор Миколайович Степурін – засновник видавничо-книготорговельної компанії «Самміт-книга». Він є членом правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, а також членом правління Української бібліотечної асоціації, що об’єднує всі видавництва і бібліотеки України.

А ще, і це найцікавіше і найприємніше, Ігор Миколайович – наш з вами земляк. Тож зустріч була дуже теплою. Гість зізнався, що «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара – одна з моїх найдорожчих і улюблених, вона – одна з найкрасивіших бібліотек України, в якій я провів не один день у своїй юності…».

Ігор Миколайович акцентував увагу на великих змінах у книгозбірні: «Сучасне обладнання, інтерактивні класи, 3-D принтери… Проводяться різноманітні заходи, семінари, курси…». Створено Центр для користувачів з особливими потребами. У закладі комфортно та затишно. «І, що найголовніше, книгозбірня має багато друзів – партнерів, користувачів, справжніх поціновувачів книги та читання. І це – заслуга керівника бібліотеки Коротун Надії Іванівни та її чудового колективу. Пишаюся, що протягом 25 років я є читачем бібліотеки...». До речі, відтепер Ігор Миколайович – почесний член Херсонського обласного бібліотечного товариства.

І.М.Степурін завжди підтримував нашу установу. От і цього разу подарував Гончарівці нові книги від Благодійного фонду «Бібліотечна Країна. Жива сучасна бібліотека», видавництв «Самміт-Книга» та «Мистецтво». Дякуємо за подарунки, за душевні слова, за високу оцінку діяльності нашого колективу.

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20 21 22 23242526
2728293031