Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«Книжкові акварелі» порадують вас

This material is in Ukrainian

11.06.2019 10:11

…Як українці заробляють мільйонні статки на технологіях? Чим мешканці України відрізняються від європейців? Якою бачить Україну світ? Як навчають у Фінляндії? Чому виникають конфлікти?..

Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у відділі абонемента, відвідавши виставку нових надходжень «Книжкові акварелі». Тут можна взяти «Коротку історію майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу» Білла Брайтона, біографічну серію Деніела Сміта: «Думати, як Альберт Ейнштейн», «Думати, як Вінстон Черчилль», «Думати, як Стів Джобс».

Вчителів зацікавлять книжки Кена Робінсона – професора Британського університету Ворвіка – і американського письменника Лу Ароніка «Школа майбутнього», «Освіта проти таланту», «Ви, ваша дитина і школа».

У розділі «Золоті письменники України» можна побачити нові твори О.Забужко, М.Кідрука, С.Гуцало, Д.Матіяш та ін.

А ще – багато нових художніх творів зарубіжних письменників, вперше виданих українською мовою. Серед них: Н.Гейман «Скандинавська міфологія», К.Воннегут «Буфонада», Б.Вербер «Танатонавти», Д.Дінев «Янгольські голоси», А.Мердок «Чорний принц» та інші.

Для маленьких читачів буде цікавою серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей», завдяки якій вони дізнаються про життя Леонардо да Вінчі, Чарлі Чапліна, Маргарет Тетчер, Роксолани. Також ми отримали багато книжок видатної шведської письменниці Астрід Ліндгрен: «Міо, мій Міо», «Мадікен», «Діти з бешкетної вулиці», «Детектив Блюмквіст». А взявши серію «Маленьким про великих», діти відкриють для себе, ким були та чого досягли найвидатніші жінки сучасної історії: Марія Кюрі, Одрі Хепберн, Коко Шанель, Фріда Кала.

І ще багато цікавого для будь-якого настрою та на будь-який смак ви знайдете на нашій виставці! З першого дня вона залучила немало поціновувачів. Тож запрошуємо всіх бажаючих у відділ абонемента ознайомитися з літературними новинками.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930