Home Новини Круглый стол "Выход в онлайн - это всегда выход из ограниченного пространства"

Круглий стіл "Вихід в онлайн - це завжди вихід з обмеженого простору"

25.12.2014

24 грудня у бібліотеці відбувся круглий стіл за темою "Вихід в онлайн - це завжди вихід з обмеженого простору".
Громадські активісти спільно з представниками органів влади та бібліотекарями обмінялися думками та поділилися напрацьованими механізмами співпраці  на базі інструментів електронної комунікації web 2.0.
Громадські організації "Ініціатива на захист прав інвалідів" та "Велід" презентували результати навчання людей з інвалідністю інформаційним технологіям, в тому числі за допомогою соціальних мереж; відео-ресурс, який наповнюється відео- та фото- матеріалами, створеними за участю людей з інвалідністю; персональні історії успіху людей з інвалідністю, які активно використовують цифрові технології.
Представники Головного управління Пенсійного Фонду у Херсонській області, Херсонської обласної служби зайнятості розповіли про електронні адміністративні послуги, що надаються населенню через відомчі сайти.
Бібліотекарі презентували веб-ресурси, що доступні для віддалених користувачів: електронний каталог, віртуальну бібліографічну довідку, віртуальні книжкові виставки, віртуальний музей книги, проект «Краєзнавство Таврії», аудіокурс на допомогу оволодінню сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.
Зустріч вийшла далеко за межі запланованого часу, учасники круглого столу домовилися про співпрацю у наступному році.

Calendar

     1 2
3 4 5 6 78 9
1011 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
242526272829 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день