Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

 • Мовний клуб "English Anytime"

  Найбільша проблема, з якою стикаються при вивченні іноземної мови, острах її використання у мовленні. Насправді, досить вільно говорити можна вже при середньому рівні знань англійської мови.

  Мета клубу "English Anytime" - дати можливість учасникам спілкуватись англійською і водночас продовжити її вивчення у основних напрямках: аудіювання, граматика, читання і вивчення нових слів. Як це працює?

  Можна дізнатись у режимі онлайн у середу та суботу з 18:00.

 • Перші кроки у німецькій мові

  Німецька мова є офіційною у Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Люксембурзі, нею говорять більше 90 мільйонів людей. Її важливо знати і для подорожей Європою, і для самовдосконалення, адже немає кращого способу зрозуміти країну та її жителів, ніж вивчити їх мову. Новий клуб Гончарівки "Перші кроки у німецькій мові" допоможе створити базу для подальшого навчання та дозволить обмінятись досвідом під час онлайн-зустрічей. 

  Коли: Щосереди та суботи з 17:00 до 18:00.

 • Parlons français ! Поговоримо французькою

  Якщо ви любите французьку так, як любимо її ми, якщо вивчили цю мову і хочете спілкуватись з однодумцями за підтримки і допомоги викладача, приєднуйтесь до зустрічей   розмовного клубу  "Parlons français". Засідання проходять у онлайн-форматі.
  Коли: вівторок і п'ятниця о 15:00.
  Для реєстрації звертайтесь на наш сайт та у соціальні мережі Гончарівки або за тел.: 050-94-37-601 (Тетяна).

 • Іноземні мови з Гончарівкою

  Почались заняття з новою групою англійської мови для початківців у рамках проєкту "Іноземні студії Гончарівки". Поки що ми проводимо заходи онлайн, а тому доступ до зустрічей можливий із будь-якого міста Європи. Цього разу нові відвідувачі познайомились та навчились представлятись англійською мовою.

  Скоро сподіваємось зустрітись уже у бібліотеці, а поки що можете приєднуватись до нашого навчання.

  Час занять на платформі Zoom:
  Вівторок 16:00 - 17:00
  Четвер 16:00 - 17:00
  Задавайте питання за тел.: 050-9437601

 • Українська культура: пізнаємо своє

  Саме культура є фундаментом української державності. Сьогодні світ, по суті, наново відкриває для себе Україну через пізнання її правдивої історії та унікальної культури.

  І нам нині не варто нехтувати національною культурою. Адже український народ, століттями бездержавний, зберігся сам і довів власне право на незалежність коштом культури.

  Тож пропонуємо долучитися до проєкту «Українська культура: пізнаємо своє»

  Далі >>

 • Навчальний проєкт «Український фольклор»

  Працюючи в умовах війни, нам, бібліотекарям, дуже хочеться бути потрібними і корисними для наших читачів. Тому співробітники Гончарівки розпочинають роботу над створенням навчального відеоконтенту. Актуальність даного проєкту полягає в тому, що український освітній процес змушений поєднувати онлайнові та офлайнові формати навчання, через що гостро постає необхідність у додаткових освітніх продуктах для дистанційного навчання.

  Далі >>

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930