Home Новини Літературний квест «Люби, вивчай, знай…»

Літературний квест «Люби, вивчай, знай…»

23.04.2019 12:47

Сьогодні у нашій книгозбірні відбувся квест на знання української літератури «Люби, вивчай, знай…». Учасниками літературного змагання стали студенти 3 курсу інституту філології та журналістики ХДУ.

Умови квесту та його навігаційна карта були розроблені бібліотекарями відділу обслуговування користувачів. Перед початком змагань учасники розділилися на дві команди. Кожна команда отримала мапу квесту, на якій було позначено 11 зупинок, а саме: зупинка «Теоретична»; зупинка «Асоціативна»; зупинка «Угорська»; зупинка «Медична»; зупинка «Реставраційна майстерня» та інші. Стартував квест у Центрі екологічної інформації, а далі маршрут пролягав через різні відділи та зони бібліотеки.

На зупинках студентів чекали спеціальні «агенти» із завданнями для команд. Єдиними помічниками учасників були: власне нестандартне мислення, загальна ерудиція, інтуїція і, звісно, філологічні знання. Все вирішував час – потрібно було миттєво орієнтуватися і швидко рухатись. Всі учасники з захопленням та ентузіазмом давали відповіді на запитання та отримували своєрідні ключі – частини цитати, яку треба було зібрати для перемоги.

Завершився квест на зупинці «Канадській» в Українсько-канадському ценрі, де студенти ознайомилися з виданнями відомого письменника  української діаспори Яра Славутича. Саме цитату з  його творів вони збирали. Також учасникам квесту представили видання з автографом Яра Славутича, що викликало значний інтерес. Квест тривав годину, за цей час молодь перевірила та поглибила свої знання з української літератури.

Calendar

     1 2
3 4 5 6 78 9
1011 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 2829 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день