Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Maker Space – територія натхнення

This material is in Ukrainian

30.10.2018 14:15

Ми не втомлюємося нагадувати про творчий майданчик, бо щодня його відвідують все більше користувачів книгозбірні, тому радимо долучатися до них!

За сприяння програми «Вікно в Америку» Посольства США в Україні у Гончарівці продовжує працювати Maker Space. Це унікальний навчальний простір, який заохочує майструвати, грати та досліджувати. Сюди приходять як дорослі, так і діти, аби скористатись унікальним обладнанням, яке є досить специфічним за своїми характеристиками. Це 3D-ручки Smartpen-2, Lego Mindstorms EV3, електрична швейна машинка Janome Decor, плотер Silhouette CAMEO 3, інфрачервоний медичний термометр TM-65Е, барометр-анероїд мембранний метеорологічний, мультиметр Mastech MS8238. 

Саме тут розвивається так зване «мислення мейкера». На майданчику навчаються експериментувати, проектувати, власноруч займатися дослідженням та загалом генерувати інноваційні ідеї. Maker Space надає можливість поринути у творчі заняття, яких не навчають у стандартній освіті: моделювання, шиття, створення різних винаходів, розвиток навичок справжнього митця. Це місце альтернативного дозвілля та середовище однодумців, з якими можна обговорити творчі задуми та поділитися досвідом. 

Територію Maker Space відвідують всі, хто шукає натхнення та прагне створювати. Це й дизайнери, й художники, й юні інженери-конструктори... Люди різних професій, соціального статусу, віку, але... всі вони роблять щось у творчий спосіб та отримують від цього задоволення.

Постійними відвідувачами Maker Space є художники та аматори образотворчого мистецтва. На майданчику вони відточують майстерність передачі гри світла, приділяють увагу деталям. Для них творча зона Maker Space стала своєрідною територією натхнення. Особливу наснагу тут отримують й шанувальники сучасних девайсів-іграшок: діти та їх батьки в захваті від малювання 3D-ручками. Не залишається без уваги й плотер, завдяки якому можна вирізати вироби будь-якої складності: наклейки, стікери, кольорові колажі, аплікації тощо.  І це – неповний перелік всього того, що можна не лише побачити, але й зробити самому.

Тож Гончарівка запрошує й вас завітати до творчого майданчика Maker Space для отримання натхнення та реалізації своїх задумів.

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20212223242526
2728293031