Home Новини Дискуссионный час «В мире профессий»

Майбутня професія: як обрати найкращу?

23.06.2021 16:05

«Обери собі роботу до душі – і тобі не доведеться працювати жодного дня в житті!»
Конфуцій

Проблема професійного самовизначення молоді наразі надзвичайно актуальна. Як показують дослідження багатьох вчених, стійкі професійні інтереси до обраної в майбутньому професії сформувалися вже у школі. Тому дуже важливо створити різноманітну палітру вражень про величезний і захоплюючий світ професій, яка стане необхідною та важливою умовою для подальшого розвитку професійної самосвідомості і полегшить вибір у майбутньому.

Зогляду на це, у рамках програми «Літо в бібліотеці» відбувся профорієнтаційно-просвітницький захід – дискусійна година з елементами інтерактиву та гри під назвою «У світі професій». Мета заходу – сформувати ціннісне ставлення до праці, розуміння її ролі в житті людини й суспільства; розвивати інтерес до професійної діяльності дорослих; навчити орієнтуватися у світі традиційних і нових професій, а також розрізняти поняття «професія», «спеціальність», «посада».

Учасники із захопленням розігрували сценки, відгадували загадки та прислів’я, класифікували професії, зазначали потрібні людські здібності, грали в ігри «Асоціації», «Рука долі», «Калейдоскоп професій», а також розмірковували над непростими питаннями: Заради чого люди працюють? Що таке справжня праця? Що зазвичай люди не враховують при виборі професії? Що у будь-якій професійній праці найважливіше? Що таке щастя?

Молоді люди довідалися, як визначитися з вибором професії за формулою «Хочу. Можу. Треба». І навіть розкрили секрет, яка професія «найголовніша».

Завершився захід «Парадом майбутніх професій», адже кожен із учасників виготовив собі справжню візитівку своєї сьогоднішньої мрії.

Замовити захід можна за телефоном: (0552) 26-16-86.

Calendar

  1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27 282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день