Home Новини Мікс-конференція «Екологічна культура»

Мікс-конференція «Екологічна культура»

26.11.2018 14:13

21 листопада 2018 року у приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулася мікс-конференція «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України» у межах VIIІ Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Організатори конференції: Херсонська торгово-промислова палата та управління освіти Херсонської міської ради. Допомагали у підготовці заходів: комісія з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту та Херсонський центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

У конференції взяли участь 35 закладів загальної середньої освіти та 2 позашкільні установи.

Серед доповідачів були:

  • Романюк Ганна – вихованка секції Малої академії наук Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради (керівник – Борткевич Лариса Вікторівна) – з доповіддю на тему: «Сучасний стан та перспективи вирощування товарної риби коропових видів у Високопільському районі Херсонської області»;
  • Межуєва Дар`я та Зубченко Микита – вихованці гуртка «Юні охоронці природи» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка – Костіна Наталія Миколаївна) – з доповіддю на тему: «Водна експедиція дельтою Дніпра»
  • Черниш Єлизавета – вихованка секції Малої академії наук Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, учениця закладу загальної середньої освіти №5 (керівник – Козуб Наталія Марківна) – з доповіддю на тему: «Формування екологічного мислення за допомогою екологічних ігор».

Виступи були вичерпними, цікавими та актуальними, тому вихованці та керівники отримали подяки від організаторів заходу.

Також на конференції підбили підсумки чисельних конкурсів у межах Тижня екології, який проходив у закладах освіти з 12 по 16 листопада.

На декілька днів Центр дитячої та юнацької творчості перетворився на казковий світ, адже на його базі відбувався конкурс на кращу поробку «Еко-іграшка». У ньому взяли участь 102 роботи закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти. Творчість дітей, батьків та учнівських колективів оцінювало журі, яке визначило 15 переможців у шести номінаціях. Кращі поробки будуть передані дитячим будинкам до свята Святого Миколая.

У конкурсі екологічних інсталяцій «Створи свій погляд на екологічні проблеми Херсонщини» взяли участь роботи дев`яти закладів загальної середньої та двох закладів дошкільної освіти. Усього – 17 робіт із 11 закладів.

Три роботи отримали призові місця (школи №41, №57, заклад дошкільної освіти №77), ще три – відзначені подяками (школи №52, №48, №21).

Calendar

     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 192021222324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день