Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Минулий тиждень виявився досить насиченим

This material is in Ukrainian

18.12.2012

11 грудня ми працювали над концепцією кольору Гете разом зі студентами кафедри романо-германських мов (профіль – іспанська мова) Херсонського державного університету.  Розглядали кольори веселки, їх властивості, фантазували, малювали та писали фіктивні історії з теми «Один день з життя долара». Одну з них ми пропонуємо вам для ознайомлення:

Меня зовут Счастье. Но на самом деле я зло. Я часть той силы, что дарит счастье, но вечно совершает зло. Мне очень много лет, на своем веку я поведал не мало… Моя семья очень знатного рода – золото, серебро, алмазы, мои дети  дорогие вещи, за которыми гоняются все эти глупые людишки, хоть на самом деле им так много вещей просто ни к чему… Но об этом позже. Все хотят быть моими друзьями, но их у меня нет, я  властный господин. Я люблю смотреть, как люди в погоне за мной ссорятся друг с другом, убивают друг друга, «ходят по головам». Мои коллеги - другие валюты - война и власть! Я зло, что вечно совершает искусственное благо.

 

12 грудня у нас була надзвичайно серйозна аудиторія – курсанти Херсонської державної морської академії у кількості 47 чоловік. А прийшли вони на лекцію з теми «Історія холодної зброї» на основі вчення Венделіна Бьохайма. Курсанти переглянули презентацію, читали статті з наукових журналів, дізналися багато нового про холодну зброю та такі її види, як булава, піка, алебарда, глефа, 12 різновидів мечів, лук та арбалет.

13 грудня до нас завітали учні Херсонського академічного ліцею ім. О.В. Мішукова при ХДУ ХМР та студенти 3 курсу ХНТУ кафедри теорії і практики перекладу. А говорили ми з ними про історію Різдва європейських країн, акцентували увагу на звичаях, традиціях та обрядах таких країн, як Україна, Франція, Англія та Німеччина. На заході зачитували вірші різними мовами, побажання, тости, що виголошуються за святковим столом. Керівникам груп ми підготували  традиційні національні рецепти страв, що готуються в Україні, Англії, Франції та Німеччині.
 
15 грудня відбулося чергове засідання клубу для початківців «Вивчай німецьку, граючись!», яке і завершило наш напружений тиждень. Діти зі своїм керівником продовжили працювати за аудіопідручником “EinZweiDreiTier”. Цього разу було проведено конкурс пантомім, під час якого учні мовою тіла презентували свою улюблену тварину, а решта мала вгадати та назвати її німецькою мовою. Заняття закінчили наші маленькі знавці німецької мови піснею про Святого Миколая.
Тож бажаємо усім гарного передсвяткового настрою і чекаємо на нові зустрічі.

Відділ реєстрації та контролю

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031