Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

На захисті прав та інтересів людей з деменцією

This material is in Ukrainian

27.05.2019 09:31

Захист осіб похилого віку, які опинилися у складних життєвих обставинах, допомога у вирішенні їх проблем та потреб – один із основних напрямів державної політики України. Люди саме цієї категорії нерідко стають жертвами шахрайства через свою довірливість та безпечність. Згідно статистичних даних, поліція є одним із лідерів довіри серед державних інституцій в Україні. І це цілком закономірно. Адже її повсякденна діяльність протікає на очах у населення, а авторитет і довіра багато в чому залежать від поведінки та комунікативних умінь співробітників.

З цією метою на базі Центру екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулася зустріч виконавчого директора Всеукраїнської благодійної організації Галини Полякової в рамках проекту «Турбота про літніх в Україні» (Age Concern Ukraine) із співробітниками поліції міста та області.

Навчальний семінар присвячено проблемі «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною». Головними завданнями зустрічі є: привернення уваги суспільства до проблеми людей з деменцією, інформування про особливості перебігу даного захворювання, формування навиків обслуговування та догляду за хворими, сприяння у створенні груп взаємодопомоги та самодопомоги для близьких контактних груп дементної особи. Окремий акцент зроблено на основи догляду за дементними людьми з позиції родичів та професійних груп, які у своїй роботі стикаються з ними. Присутнім продемонстрували відеоматеріали, навчальні та практичні рекомендації, які успішно реалізовуються за кордоном. Під час заходу були визначені спільне бачення та найближчі перспективи вдосконалення підготовки фахівців для їхньої майбутньої професійної діяльності в галузі надання соціальних послуг людям з деменцією.

Захист є однією з базових потреб людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб його забезпечити. Сподіваємось, що вдосконалення партнерської взаємодії поліції і громадськості стане могутнім чинником розбудови правової держави і ствердження громадянського суспільства.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930