12.03.2007
На закритті виставки фотографій були присутні генеральний консул Румунії в Одесі п.Черасела Ніколаш, настоятель Успенського собору Олексій та президент Херсонської торгово-промислової палати Остроумова В.В.
Пані Черасела в заключному слові подякувала керівництву бібліотеки за надану можливість познайомити жителів міста з румунською культурою, а також висловила побажання продовжити співпрацю і надалі.
На закінчення гості подарували книгозбірні колекцію книжок та електронних видань, залишивши запис у "Книзі почесних гостей бібліотеки".
![Закриття фотовиставки "РУМУНІЯ ПРАВОСЛАВНА: МОНАСТИРІ Й ХРАМИ ПОВІТУ СУЧАВИ"](/images/news/243-Xe1a69.jpg)
На закінчення гості подарували книгозбірні колекцію книжок та електронних видань, залишивши запис у "Книзі почесних гостей бібліотеки".
Comments