На Вкраїні дуети родинні |
13 травня вокальний дует Наталі та Володимира Телюків і поет Микола Братан об’єднали навколо себе багаточисленних любителів справжнього поетичного слова та музики.
Наталя та Володимир з Чорнобаївки, але їх знають і люблять не тільки на Херсонщині, а й далеко за межами. Зустріч відбулася в переповненій актовій залі в атмосфері тепла і величезної енергетики, яку випромінював дует. Протягом півтори години звучали пісні про любов, про рідний край, Дніпро, батьківську хату і викликали неабиякі почуття. Особливо яскраво і пронизливо прозвучали пісні «Люби мене», «Різьблені ворота», «Приснилася хата», «Одинокий блукач». Наталя Телюк розповідала деякі моменти творчих біографій пісень. Микола Братан, засл. діяч мистецтв України відкривав секрети спільної творчості. А всі разом порадували нам маленьке пісенне свято.
![](images/gallery/lib/small/1/lib-1M9dM6X.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-83QU23F.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-9su8L4e.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-5zwc461.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-Y91Z7pw.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-UZ4n275.jpg)
Comments