Home Новини Електронна презентація книжково-ілюстративної виставки "Люстро мого життя", приуроченої до 85-річчя української письменниці діаспори Ганни Черінь

Електронна презентація книжково-ілюстративної виставки "Люстро мого життя", приуроченої до 85-річчя української письменниці діаспори Ганни Черінь

28.04.2009
Колись ми називали їх еміграцією, і вони були за сімома замками. Тепер звемо діаспорою, "позамежною Україною" і нерідко покладаємо на неї велике сподівання.

Ще зовсім недавно слово "діаспора" було мало не лайливим. Та час довів, що це люди складної долі, наші співвітчизники, яким так само як і нам дорога Україна. Жили і живуть далеко від України, писали і пишуть свої твори українські письменники, літературознавці, музиканти, композитори.
У США живе і працює й Ганна Черінь – українська поетеса, прозаїк, критик, людина цікавої біографії, яка цими днями (29 квітня) святкує свій 85-річний ювілей. З цієї нагоди у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара відбулася електронна презентація книжково-ілюстративної виставки "Люстро мого життя". Прилучитися до художнього світу Ганни Черінь прийшли учні старших класів Херсонської загальноосвітньої школи №55. Для них ця тема виявилася не лише цікавою, але й актуально, оскільки за шкільною програмою вони вивчають історію виникнення української діаспори у різних країнах світу.
Про українську діаспору саме на теренах США під час заходу учням розповіла вчитель історії ЗОШ №55 Віжигаліна Лілія. Також присутні ознайомились не лише з біографічними даними письменниці, а й почули її поезії, гуморески, дотепні спостереження.
Конструкційною особливістю даної презентації було супроводження текстового матеріалу зоровим рядом електронної виставки.
З матеріалами книжково-ілюстративної виставки "Люстро мого життя", присвяченої українській письменниці діаспори Ганні Черінь, усі бажаючі мають змогу ознайомитися, відвідавши залу нових надходжень на 3-ьому поверсі ХОУНБ ім. Олеся Гончара.
 

Comments

Only registered users can comment

Calendar

     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 222324
25262728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день