Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Новий проект «Understanding democracy | Второпай демократію» в бібліотеці

This material is in Ukrainian

28.02.2017 11:01

В бібліотеці покладено початок новому проекту «Understanding democracy | Второпай демократію», який реалізується Херсонською молодіжною ініціативною групою «Кип’яток». Цими вихідними відбулася перша зустріч, протягом якої учасники «прокачували» себе одразу в кількох напрямках. 

Демократичний блок розпочато з тренінгу про філософію прав людини. Стас Білий, координатор Кризового медіа-центру Херсона, обговорив з учасниками відмінності людської та особистої гідності, розповів про формування уявлення про права людини. Також Стас підкреслив важливість цінностей окремої людини та суспільства, які є так званими стовпами для подальшого розвитку. 

Оксана Глєбушкіна, тренерка, виконавча директорка ГО «Громадський центр "Нова Генерація"» говорила з учасниками про самоідентифікацію та самопізнання. Оксана акцентувала, як важливо у демократичному суспільстві усвідомлювати себе і навколишнє середовище та приймати рішення відповідно до цього. Також учасники отримали перелік корисних методів та інструментів, які допоможуть в подальшому краще відслідковувати і свої емоції, і відчуття, і думки, а значить – і дії. 

Сюрпризом для учасників став третій спікер – Боян Мар'янович (Bojan Marjanović), представник Хорватської дебатної спільноти (Hrvatsko debatno društvo). У форматі онлайн-бесіди Боян розповів про становлення дебатів як інструменту соціального впливу у Хорватії. Також наголосив на можливостях дебатів у розбудові демократичного суспільства, де кожна думка має право на життя, а рішення приймаються лише після якісного обговорення. 

Для деяких учасників, під час спілкування з Бояном, окремим челленджем стала англійська мова. Крім цікавого та корисного спілкування, вони ще раз переконалися у плюсах, які несуть за собою знання англійської – можливість комунікації з закордонними експертами, доступ до освітніх ресурсів. Хочеться нагадати, що в бібліотеці ви можете покращувати свою англійську, відвідуючи Розмовний клуб англійської мови у відділі документів іноземними мовами. 

Зустріч, організована ХМІГ «Кип’яток», була насичена інформацією, практичними порадами, цікавими корисностями та новими знайомствами. Проект «Understanding democracy | Второпай демократію» реалізується за підтримки Фонду демократії ООН та організації Future World Center в рамках глобального проекту Reinventing democracy in the digital era.

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031