Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Передмова

Передмова

 

Анотований каталог місцевих видань ”Книга Херсонщини …” виходить щорічно.

Даний анотований бібліографічний каталог ”Книга Херсонщини ’2014” інформує про місцеві видання, що надійшли до фонду Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара протягом року.

У посібнику подано бібліографічні описи книг з анотаціями до них.

Частина документів супроводжується візуальним зображенням обкладинок видань (вкладка).

Матеріали у посібнику систематизовані за схемою, наближеною до таблиць бібліотечно-бібліографічної класифікації для краєзнавчих каталогів. У межах розділів літературу розташовано в абетковому порядку.

У розділі ”Додатки” представлені краєзнавчі видання і твори місцевих авторів, що надруковані за межами області, та видання, що не ввійшли до попередніх випусків посібника ”Книга Херсонщини …”.

Щоб уникнути дублювання бібліографічних записів у різних розділах (підрозділах) посібника, застосовані посилання див. також №… .

Для зручності користувачів вміщено допоміжні покажчики: покажчик авторів, укладачів, редакторів, оформлювачів та інших осіб, які брали участь у створенні книги ( в дужках після номера вказується участь кожної особи у створенні твору друку: (ред.) – редактор, (уклад.) – укладач, (худож.) – художник, номер без вказівки – прізвище автора, номер в дужках – персоналія тощо; абетковий покажчик назв видань; покажчик видавництв, видавничих організацій та поліграфічних підприємств, а також список скорочень (абревіатур), що не передбачені спеціальним державним стандартом.

Calendar

     12
3 4 56789
101112131415 16
17 181920212223
24252627282930