Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Перегляд фільму «Без тями від зброї» в Гончарівці: глядачі у захваті!

This material is in Ukrainian

01.02.2022 15:20

За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм «Без тями від зброї» перевершив усі сподівання! Він виявився дуже цікавим: динамічним, карколомним, але й з елементами психологізму. Тим паче, що ми дивилися не просто чорно-білий детектив з ознаками нуару, а справжній типовий нуар!

Фільм був знятий у 1950 році під режисурою Дзозефа Х. Льюіса, сценарій написав Далтон Трамбо. Але зробив він це під псевдонімом Міллард Кауфман, оскільки сценарист перебував у чорному списку через свої комуністичні погляди.

Стрічка розповідає про двох закоханих молодих людей – Барта та Енні, які зустрілися випадково, і з моменту знайомства були нерозлучні. Але окрім кохання та бідності їх об’єднувала пристрасть до вогнепальної зброї. Вони обидва були дуже вправними стрільцями. Та зброя для них була чимось на кшталт спорту, герої ніколи не використовували її для наживи. У фільмі є сцена з дитинства Барта, коли він ще підлітком разом із друзями ходив на полювання. Товариші вмовляли Барта вистрілити в пуму, оскільки його талант стрільця вже тоді проявився. Однак хлопець навідріз відмовився позбавляти життя живу істоту.

Втім, знайомство з фатальною красунею стало тригером до стрімких змін у житті головного героя. Барт пішов на компроміс із сумлінням…

Радимо вам самим дізнатися, як розвивалися події та до чого вони призвели.   

Після фільму було й обговорення: комусь дуже сподобалися і актори, і герої, яких вони грали, комусь дуже дошкуляла головна героїня, а когось навпаки зачарував образ сміливої та люблячої Енні Лорі Стар, якій просто не пощастило в житті.

Також знову переносимо покази на неділю, як і було раніше, бо новим учасникам «Клубу любителів нуару» зручніше відвідувати Гончарівку вихідними днями. Тож чекаємо всіх охочих вже 6 лютого о 15.00. Якщо ви хочете більш детально дізнатися про наступні покази, додавайте друзів та знайомих до бесіди у Телеграмі.

Calendar

     12
3 4 56789
101112131415 16
17 18 19 20 212223
24252627282930