Пізнавальна подорож

Вибір професії – це надзвичайно важливий етап у житті людини, адже від цього вибору залежить її майбутнє.

З метою зорієнтувати молодь щодо вибору майбутньої професійної діяль­ності, активізувати її на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлен­ня до них, надати інформацію про навчальні заклади учні 9-х класів Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класними керівниками Л. Вишнивецькою, Г. Габаідзе та представниками Нижньосірогозького районного центру зайнятості взяли участь в обласному профорієнтаційному заході, що відбув­ся в м. Херсоні, – «Твоя професія – майбутнє Херсонщини».

Школярі, занурюючись у розмаїття професій, мали нагоду поспілкуватися з представниками професійно-технічних та вищих навчальних закладів, «при­міряти» на себе ту чи іншу професію, взявши участь у майстер-класі, ознай­омитися з потребою ринку праці нашого регіону.

Далі за программою учні відвідали бібліотеку ім. Олеся Гончара, де їх гостинно зустріли працівники закладу, котрі провели для них ознайомчу екскур­сію бібліотечними відділами: обліку користувачів, документів іноземних мов, краєзнавства, мистецтв, інтернет-центру.

Найбільше зацікавив сірогозьких школярів відділ рідкісних і цінних видань, де їм запропонували взяти участь у вікторині «Херсонщина – мій рідний край». На завершення екскурсії вони завітали у вітальню Олеся Гончара, де ознайо­милися з життєвим і творчим шляхом письменника.

Тетяна Куца,
бібліотекар Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасниця заходу

Червоний промінь.  2017.  10 листоп. (№ 45) С. 2.

Calendar

  1 234 5 6
7 8 9 1011 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 2627
282930    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день