Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Популярна на Херсонщині арт-лабораторія завітала до Берислава

Перше цьогорічне виїзне засідання арт-лабораторії «Українська Хата талантами багата» відбуло­ся 5 лютого в актовій залі Бериславського педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського за участі директора цього навчального закладу, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України Маргарити Володимирівни Климович, викладачів та студентів.

На цьому засіданні педагоги та вихованці коледжу мали радість взяти участь у відкритті вистав­ки картин художників-земляків «І lоVе Берислав» та поспілку­ватися з майстрами пензля, се­ред яких – колишній викладач Бериславського педагогічного коледжу, відомий український художник Василь Боженко та популярний український худож­ник, член Національної спілки художників України Володимир Гончаренко. А також учні Васи­ля Боженка – художники Ва­лерій Івченко та Михайло Черниш. Студенти дізналися багато цікавого про життя і творчість митців, а також про майстрів красного письменства Миколу Братана та Юрія Голобородька, які свого часу були тісно пов'яза­ні з Бериславщиною.

Модератор засідання, автор цих рядків, провів інтерактив­ну гру «Від кожного по поетич­ному рядку», що до написання нескінченного вірша, який в кінці традиційного розділу за­сідання «Вільний мікрофон» і зачитала викладач-методист Тетяна Віталіївна Шабанова.

По завершенні засідання за­ступник директора навчально­го закладу Знаменська Ольга Олександрівна отримала щедрі книжкові подарунки від Прав­ління Херсонського обласного об'єднання Всеукраїнського то­вариства «Просвіта» імені Та­раса Шевченка та картину з рук майстра Василя Боженка.

Захід пройшов у дружній, по-родинному теплій атмосфері, а пісні у виконанні зразкового хору «Мелодика» Бериславсько­го педколеджу (керівник – Зла­та Богун) та солістки шоу-гурту «СоШ» Вікторії Новак і пода­рована коледжу Василем Боженком картина наснажили учасни­ків засідання на подальшу тісну співпрацю в царині відродження літературно-мистецьких тради­цій краю.

Олег ОЛЕКСЮК,
заслужений працівник культури України,
керівник проєкту «Українська Хата – талантами багата».

Тронка. – 2020. – 27 лютого. №9 (101830).

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20 21 22 23242526
2728293031