Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Прагнеш реалізуватися в житті? Тоді якнайшвидше завітай до бібліотеки, щоб потрапити на проект «Шлях до успіху»

This material is in Ukrainian

15.06.2017 13:25

Як досягти успіху? Про це слід задуматися як можна раніше, щоб не втратити дорогоцінного часу. В цьому сьогодні впевнилися студенти факультету психології Херсонського державного університету, які стали учасниками проекту «Мій шлях до успіху». Проект, створений завдяки партнерству Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та Херсонського міського центру зайнятості, існує вже понад 3 роки і представляє собою комплекс семінарів та ворк-шопів, спрямованих на підвищення особистісної ефективності людини, а також її конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. Зазвичай учасниками проекту є люди, що тимчасово втратили роботу, але цього разу це були студенти-психологи.

Під час ворк-шопу присутні дослідили особливості поняття «успіх» та детально розглянули його «комплектуючі», де головне місце посідала все ж таки безперервна робота над собою. 

Другий етап навчальної сесії був присвячений конфліктам у повсякденному житті та способам його подолання. Під час практичних вправ слухачі оцінили себе на предмет конфліктності, визначили свій стиль поведінки під час конфлікту та ознайомилися з головними правилами виходу із конфліктних ситуацій, розробленими провідними світовими психологами.

Наприкінці зустрічі студенти психологічного факультету  дізналися про головні складові ефективного тайм-менеджменту, спробували визначити свої функціональні ролі у житті, розробили стратегію досягнення власних цілей та познайомилися з відомими методиками планування, які можна використовувати в повсякденному житті.

Зворотній зв'язок, який завершив  ворк-шоп, показав, що сучасній молоді не вистачає спеціалізованих знань, тому сьогоднішній похід до бібліотеки не тільки запам'ятається учасником, але й стане значним поштовхом для подальшого особистісного розвитку.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930