Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«Привіт! Я – Кіміко!»: у бібліотеці відбулася презентація унікальної дитячої книги Марини Рудакової

This material is in Ukrainian

28.10.2019 15:35

Чотирилапі друзі інколи стають «музами» для багатьох відомих людей. Наприклад, у Марка Твена вдома завжди було  багато кішок, найулюбленішим з яких був кіт Бамбіно, а Антон Чехов доводив свою родину до сміху, розмовляючи з улюбленими таксами – Бромом Ісаічем та Хіною Марковною. Не є виключенням і сучасні митці.   

Так, 26-го жовтня в обласній книгозбірні відбулася презентація унікальної дитячої книги «Привіт! Я – Кіміко», автором якої є починаюча херсонська поетка Марина Рудакова.

Унікальність цієї події полягає в тому, що це перша в Україні презентація книги про собаку, адже головна героїня видання – це  дивовижний пес породи акіту-іна Кіміко Такара. До речі, разом із авторкою на презентації була присутня і сама Кіміко.

Під час зустрічі Марина Рудакова розповіла, як маленьке та пухнасте диво на ім’я Кіміко надихнуло її на творчість та на благодійність, адже частина коштів від продажу книги спрямовується на благодійні проекти.

Особливо цікаво було слухати про те, як створювалася книга. Враховуючи, що Кіміко – це взірець японської витонченості та самурайської стійкості, оформлення книги було витримано саме в цьому стилі. Високоякісний папір, унікальні аутентичні ілюстрації, цікаві «дрібнички», що підкреслюють особливість Кіміко, – все це знайшло втілення у новій книзі «Привіт! Я – Кіміко».

«Фішкою» кожного поетичного твору, який увійшов до збірки, є  спільна кінцева фраза: «Хто вона така? Кіміко Такара!». Під час презентації глядачі змогли особисто познайомитися з Кіміко та дізнатися, що вона  –  не тільки муза, вона ще й тричі Чемпіон України, Гранд-Чемпіон, Інтер-Чемпіон, Кращий представник своєї породи в України, блогер та каністерапевт.

До речі, проект «Читай разом з Кіміко», який поєднує в собі елементи каністерапії та читання улюбленої книги, у Херсоні реалізується саме на базі Гончарівки. Про те, як бібліотека погодилися на цей експеримент, який, наприклад, в бібліотеках Японії або Фінляндії є звичною справою, розповіла директорка книгозбірні, заслужений працівник культури України, кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Коротун Надія Іванівна. Пані Надія зазначила: бібліотека завжди намагається втілювати у життя прогресивні інновації, які несуть користь громаді, а також запевнила, що проект буде активно розвиватися та процвітати.

Наприкінці презентації глядачі змогли поспілкуватися з авторкою та Кіміко у неформальній обстановці, зробити фото з героїнями, посмакувати ласощами та придбати книжку або еко-сумку із зображенням Кіміко.

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15161718192021
22232425262728
293031