Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Проведи літо з бібліотекою!

This material is in Ukrainian

02.06.2017 06:43

Червень – гаряча пора для книгозбірні, адже саме в цей час до Гончарівки щодня приходять діти, які прагнуть проводити свій час не лише цікаво, а й змістовно. Проект «Літо в бібліотеці» діє вже не один рік і залучає все нових і нових маленьких користувачів. Не став виключенням і 2017 рік, і вже в перший тиждень дії проекту до бібліотеки завітало близько 1000 дітей.

Цьогорічна програма збагатилася новими інтерактивними іграми, квестами, віртуальними подорожами, майстер-класами, пізнавальними посиденьками. Урізноманітнилась тематика заходів, при чому враховувались запити дітей і актуальність тем.

Учні ЗОШ № 27 залюбки відвідали новий захід – бібліовечірку «Подорож до Хоґвартсу, школи чарів та чаклунства» за сюжетом серії романів про Гаррі Поттера англійської письменниці Джоан Роулінг. Зала каталогів, де проходив захід, виконувала роль головної зали магічної школи. Діти були розподілені на чотири факультети Хоґвартсу – Ґрифіндор, Рейвенклов, Хаффлпаф і Слізерин. Для учасників заходу були підготовані «уроки магії» – веселі пізнавальні конкурси. Наприклад, на уроці трансфігурації юні чарівники повинні були зобразити магічних тварин, всі інші мали відгадати, про яку істоту йдеться. Урок «Історія магії» показав, наскільки уважно діти читали твори Джоан Роулінг, адже їхнім завданням було правильно відповісти на питання за книгами про Гаррі Поттера. Найскладнішим, але й найбільш захоплюючим був квест «Знайди снітч». Тут треба було шукати підказки, розшифровувати цифрові загадки, розгадувати таємні символи, аби відшукати снітч – чарівний м’ячик з крильцями. За кожен конкурс виставлялися бали і в результаті були обрані переможці. Ними стали юні маги із факультету Хаффлпаф. А наприкінці заходу всі чарівники разом із «професорами» Хоґвартсу дружно потанцювали.

Для школярів ЗОШ № 31 був запропонований актуальний тренінг «Курс відповідального споживача». Діти довідались як саме та для чого нам варто робити своє життя більш екологічним. Також діти дізналися про те, що таке екологічний слід, довідалися, який слід саме вони залишають на планеті Земля. Крім того, діти отримали прості поради про те, як займатися домашнім ресурсозбереженням: витрачати менше природних ресурсів та заощаджувати сімейний бюджет.

2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. З цієї нагоди бібліотека запропонувала учням Таврійського ліцею мистецтв віртуальну подорож «Загадкова Японія», де представлено історію, культуру і побут японців. На кінець подорожі для дітей провели майстер-клас з орігамі, де кожен зміг виготовити символ Японії – паперового журавлика.

«Літо в бібліотеці» триває. В запасі у бібліотекарів ще багато цікавих пізнавальних заходів. Запрошуємо їх відвідати!

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031