Home Новини Науково-практична конференція "Сільський туризм в Україні: законодавство, реалії, перспективи"

Науково-практична конференція "Сільський туризм в Україні: законодавство, реалії, перспективи"

07.10.2011

6 жовтня бібліотека стала місцем  проведення науково-практичної конференції  "Сільський туризм в Україні:  законодавство, реалії, перспективи". Учасниками конференції були начальники управлінь культури і туризму обласних державних адміністрацій, делегації з районів області та всі ті, хто займається сільським зеленим туризмом в регіоні. Гостями конференції були представники Нижесілезького Воєводства Польщі на чолі з заступником директора управління Департаменту розвитку сільських територій Польщі – Яцека Кашуби.

Перед початком пленарного засідання з вітальним словом до учасників конференції  звернулись голова Державного агентства  з туризму і курортів України  – Шаповалова О.О. та перший заступник голови обласної державної адміністрації Білий В.С. На секційних заняттях учасники заходу мали змогу обговорити актуальні питання розвитку сільського туризму за темами: "Проблеми та перспективи розробки законодавства про сільський зелений туризм", "Садиба сільського туризму як осередок нової культури на селі", "Позиціонування сільської садиби та територіальної громади на ринку туристичних послуг регіону".

Учасників конференції художніми виступами привітали фольклорний гурт "Свічадо" Херсонського училища культури (керівник М.Г.Варгун), ансамбль народного танцю "Тронка" (керівник В.М.Кизяков) та ансамбль народної музики Херсонського музичного училища (керівник В.І.Кисіль).

Comments

Гахраман Юсупов
07.11.2011 20:39

Здравствуйте.

Я преподаватель Азербайджанского Института Туризма. Мои работы связаны с сельским туризмом. Могу ли я получить материалы конференции? Оплату за полученный материал переведу по Вами указанному адресу. 

Благодарю

С уважением, Гахраман Юсупов
Only registered users can comment

Calendar

     1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 2324
25 26 2728293031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день