Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Семінар "Доступність електронної інформації"

This material is in Ukrainian

04.09.2010

 

Доступність  електронної інформації: стратегія  і тактика організації центрів  Інтернету в публічних бібліотеках  України" – під такою назвою в бібліотеці з 31 серпня до 3 вересня проходив семінар, організований Посольством США в Україні, Українською бібліотечною асоціацією та Херсонською обласною бібліотекою ім. Олеся Гончара для публічних бібліотек півдня України.

Вже 9 років поспіль Посольство США в Україні впроваджує проект "Інтернет для читачів публічних бібліотек". Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара була однією з перших, що отримала грант на створення Інтернет-центру для читачів книгозбірні і з того часу Центр успішно розвивається. Саме тому на її базі регулярно проводяться семінари та конференції з питання організації доступу до ресурсів Інтернет для українських бібліотекарів.

Цього року у семінарі "Доступність електронної інформації: стратегія і тактика організації центрів Інтернету" в публічних бібліотеках України взяли участь переможці конкурсу "LEAP – 2010". Керівники проекту з Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні в урочистій обстановці привітали переможців конкурсу та підписали угоди про співробітництво. Із вступним словом виступила генеральний директор бібліотеки Н.І.Коротун. Вона привітала переможців і побажала всім плідної роботи.

Протягом  4 днів учасники семінару, в т.ч. фахівці бібліотечної справи Херсонщини, слухали лекції, відвідували практичні заняття і тренінги, вивчали методику пошуку інформації в Інтернет, знайомились з досвідом роботи обласної бібліотеки ім. Олеся Гончара. Заняття для учасників семінару проводили: директор Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні В.Пашкова, координатор програм Відділу преси, освіти ти культури Посольства США в Україні О.Любинецька, спеціаліст Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні О.Трачук. Учасники семінару відвідали також Херсонську центральну міську бібліотеку та Херсонську обласну бібліотеку для дітей.

Невдовзі  читачі бібліотек-переможців отримають  можливість безкоштовного користування Інтернет-мережею.

 

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031