Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Щоденник Тижня креативної терапії «У гармонії з собою». Кольори змінюють твоє світобачення. Майстер-клас із нейрографіки та бісеротерапія

This material is in Ukrainian

01.11.2020 14:53

Триває Тиждень креативної терапії «У гармонії з собою» – це інклюзивна програма, що містить цикл майстер-класів, які базуються на арттерапевтичних та анімалотерапевтичних методиках.

Одним із цікавих та ефективних видів арттерапії, який, до речі, в Україні з’явився близько шести років тому, є нейрографіка

Нейрографікою називається графічний метод трансформації свідомості, що допомагає сформулювати проблему та знайти шляхи її вирішення. Малюючи на папері, можна змінювати відношення до світу, певних ситуацій, проблем. Це неодноразово доводив засновник метода Павло Піскарьов, і те саме довели учасники майстера-класу з нейрографіки «Фарби твоєї душі».

Особливість цього майстер-класу полягала в тому, що участь у ньому взяли дівчата, які виховують особливих дітей. Під час сеансу, який тривав під керівництвом чуйного й досвідченого психолога, арттерапевта, експерта з нейрографіки Вєроніки Мойсеєнко, учасники спочатку пропрацювали певну проблему, яку хотіли вирішити, зосередилися на найважливіших речах і почали поступово, крок за кроком, вимальовувати внутрішні переживання на папері.

Паралельно з цим майстер-класом у книгозбірні проходив сеанс бісеротерапії – арттерапевтичного методу, відомого ще з прадавніх часів. Учасники цього майстер-класу дізналися про історію виникнення бісеру, а також під керівництвом досвідченої майстрині Лесі Жернакової власноруч виготовили яскраву прикрасу, відчувши на собі медитативний ефект від практики.

Нагадаємо, що Тиждень креативної терапії «У гармонії з собою» проходить завдяки підтримці Херсонської обласної ради.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930