Home Новини Тайм-менеджмент – эффективная система, которая поможет начать новую жизнь в новом году

Тайм-менеджмент – ефективна система, що допоможе розпочати нове життя у новому році

05.01.2018 09:21

Розпочати нове життя з нового року! Хіба не таку обіцянку дає кожен з нас першого січня?  Але як втілити у життя задумане? Бізнес-тренери та коучі зі світовими іменами рекомендують в першу чергу впорядкувати свій час, адже грамотне планування та контроль за своїм часом підвищують особистісну ефективність та покращують якість життя кожного зацікавленого.

Чи дійсно тайм-менеджмент настільки корисний? Відповідь на це питання спробували знайти слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які відвідали семінар «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху». Семінар проходив в рамках партнерського проекту «Шлях до успіху», що діє вже понад три роки, завдяки плідній співпраці між Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара та Херсонським міським центром зайнятості.

Під час заходу учасники побачили, наскільки важливо правильно визначати свої соціальні ролі, щоб розставити пріоритети, дізналися про особливості побудови цілі та підрахували власний капітал часу.

Особливий інтерес викликали методики планування часу. Слухачам семінару були представлені універсальні та ефективні методики, що користуються популярністю у всьому світі.

Наприкінці заходу більшість гостей виявили велику зацікавленість темою та попросили тренера розказати про видання з тайм-менеджменту, які знаходяться у фондах бібліотеки.

Сподіваємося, що отримані знання допоможуть особам, що тимчасово втратили роботу, ефективніше використовувати свій час при пошуку справи свого життя.

Calendar

       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день