Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Центр екологічної інформації на зустрічі партнерів

This material is in Ukrainian

12.09.2016 16:02

У місті активізується учнівський екологічний рух. Навчальний рік для школярів, які опікуються збереженням природи, розпочався цікавими пропозиціями. 8 вересня відбувся День відкритих дверей Центру екологічної культури та виховання «Дивосвіт». Під час заходу було презентовано можливості та основні напрямки роботи Центру «Дивосвіт», а також – партнерів організації: Центру екологічної інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара і Комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Керівники гуртків та занять Центру «Дивосвіт» (Роман Геннадійович Муржан, Інна Володимирівна Коваленко, Наталя Михайлівна Петренко) презентували основні напрями роботи. Тож, любі учні, тепер у Центрі «Дивосвіт» ви можете відвідувати заняття інформаційної еко-студії, школу еколога-організатора та гурток «Моя майбутня професія». Крім цього, в Центрі проводитимуться заходи, пов’язані з екологієї та англійською мовою, психологією та фітодизайном.

Партнерські організації також висвітлили свою діяльність та напрямки співпраці. Так, роботу комісії з питань екології та формування здорового способу життя  МУП у 2015-2016 навчальному році презентувала Анастасія Кім, голова комісії. Головна мета об’єднання учнів – формування навичок здорового способу життя та екологічної культури містян, організація екологічних акцій, екскурсій та заходів.

Виступ Анастасії Климентенко, керівниці Екоцентру обласної бібліотеки ім. Олеся Гончара, розпочався з незапланованої приємності. Анастасії було вручено подяку від Центру «Дивосвіт» за активну участь у суддівстві під час конкурсу екологічних театрів та агітбригад «Земля – наш спільний дім». Крім того, Анастасія презентувала роботу Центру екологічної інформації та запросила школярів до бібліотеки. Адже саме тут вони можуть отримати нові знання та враження, які стануть у пригоді у справі збереження навколишнього середовища.

Після такого гарного початку сподіваємося на плідну співпрацю та досягнення наших головних цілей – збереження природи та формування екологічної культури населення міста. 

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031