Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

У Гончарівці пройшов круглий стіл «Українське козацтво як феномен державотворення та туристичний бренд»

This material is in Ukrainian

27.09.2019 15:16

У межах заходів до 310-ї річниці Кам’янської Січі в бібліотеці відбулось засідання круглого столу на тему «Українське козацтво як феномен державотворення та туристичний бренд» за участі науковців з міст: Дніпра, Запоріжжя, Києва, Херсона.

З вітальним словом до присутніх  звернулися перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Стефанович Бутрій, кандидат історичних наук, генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Анатолійович Остапенко та начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Віталіївна Думинська.

Модератором круглого столу виступав кандидат історичних наук,  завідувач відділом історії Національного заповідника «Хортиця» Олександр Павлович Мірущенко.

Учасники ділилися інформацією та обговорювали такі теми: «Пам’ятка історії національного значення “Кам’янська Січ”: археологічні дослідження, межі пам’ятки, усунення руйнівних факторів та першочергові рятівні заходи» та «Ідеологічна вагомість пам’ятки “Кам’янська Січ” у сучасних геополітичних реаліях».

Активну участь в роботі круглого столу взяли:

Тарас Васильович Чухліб, доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту історії НАН України,

Борис Володимирович Черкас, доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту історії НАН України,

Євген Васильович Букет, член правління НСКУ, головний редактор газети «Культура і життя»,

Ігор Олександрович Кочергін, доктор історичних наук, професор кафедри історії та політичної теорії «Дніпровська політехніка», голова Дніпропетровської обласної організації НСКУ,

Сергій Іванович Татарінцев, вчений секретар Національного заповідника «Хортиця»,

Іван Вікторович Солоницький, начальник обласної інспекції по охороні пам’яток історії та культури та інші.

Гості від адміністрації Херсонщини отримали пам’ятні сувеніри. Не залишилась без подарунків і Гончарівка – наші візитери подарували нам книжки та краєзнавчі часописи. Сподіваємось, що у всіх учасників заходу залишаться гарні спогади про відвідування Херсонщини та обласної бібліотеки.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930