Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

У Гончарівці за участі віце-прем’єр-міністра України проведено публічну консультацію з питань оновлення угоди про асоціацію з ЄС

This material is in Ukrainian

16.10.2020 11:20

Гончарівка завжди була місцем проведення різноманітних заходів міжнародного та регіонального рівнів. Цього разу в рамках офіційного візиту до Херсонської області віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Віталіївни Стефанішиної 15 жовтня в книгозбірні відбулась публічна консультація на тему: «Оновлення угоди про асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Херсонщини». Також у зустрічі взяв участь екс-віце-прем'єр-міністр України з питань європейської інтеграції Олег Рибачук.

Представники провідних підприємств-експортерів регіону, що були запрошені на захід, з перших вуст почули інформацію щодо процесу формування обґрунтованої та реалістичної позиції Уряду України у майбутньому переговорному процесі з ЄС щодо оновлення та модернізації торговельної частини Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Крім того, відбувся діалог, в ході якого учасники мали змогу обговорити наступні питання: наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС, які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС, якої державної підтримки потребує бізнес Херсонщини для виходу на ринок ЄС.

До цієї зустрічі працівники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку на тему: «Національна стратегія євроінтеграції». Експозиція зацікавила віце-прем'єрку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції О.В.Стефанішину і була нею високо оцінена.

Крім того, в рамках Європейського тижня місцевої демократії в залі каталогів нашої книгозбірні представлено 2 виставки: виставка малюнків з конкурсу дитячих робіт «Україна в Європі. Європа в Україні: очима молоді» та фотовиставка «Європейці в Таврії» від фотоклубу «Свіжий погляд», головна ідея яких – показати спільність наших культур і цінностей. Тож запрошуємо користувачів до зали каталогів Гончарівки познайомитися з цими експозиціями.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930