Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Уїк-енд з «Кип’ятком» у бібліотеці

This material is in Ukrainian

05.04.2017 09:18

У бібліотеці в рамках проекту «Understanding democracy | Второпай демократію» 1-2 квітня відбувся демократично-дебатний уїк-енд. 
У суботу, 1 квітня, учасникам проекту було не до жартів, адже день був насичений обговоренням теми глобалізації та міжкультурної взаємодії. 
Для розігріву учасники зіграли дебатний раунд із резолюцією «ЦП вважає, що глобалізація приносить більше шкоди, ніж користі», яка зацікавила дебатерів, викликала жваву дискусію. 
Саме тому такою доречною стала тема скайп-зустрічі з Фофаною Керфала з Франції, засновником та президентом ГО «Together as one for development exchange». Фофана також поділився своїм баченням процесів глобалізації та демократії в світі, розповів про проект «Reinventing democracy in the digital era». А головним приводом для спілкування стала діяльність організації, яку заснував Фофана. Учасники дізналися про культурні особливості представників інших національностей. Крім того, Фофана розповів про діяльність, яка направлена на налагодження спілкування та зниження рівня дискримінації між різними культурними групами, зокрема розкрив питання гендерної нерівності. 

2 квітня, в неділю, відбувся довгоочікуваний дебатний турнір в рамках проекту «Understanding democracy | Второпай демократію». Херсонські та миколаївські дебатери зіграли три відбіркових раунди та фінал. Суддями дебатного турніру стали: 
- Павло Краснощок, досвідчений український дебатер, представник дніпровської дебатної спільноти; 
- Стас Білий, переможець дебатного турніру «House of debate»; 
- Сергій Жижко, президент ДК «John Howards debate club» при ХДУ. 
Протягом всього дня дебатери були енергійними та впевненими. Чотири команди вийшли у фінал. А переможцями турніру стали Влад Кулініч та Анна Тихонова, які змогли довести у фіналі, що не можна виправдати вбивство Цезаря Брутом за жодних обставин. 
Дебатний турнір став гарною можливістю для учасників проекту «Understanding democracy | Второпай демократію» позмагатися у побудові аргументів та відстоюванні своєї позиції. 

Вже 8 квітня ініціативна група організовує заключну зустріч у рамках проекту, яка буде не менш цікавою та насиченою як інформацією, так і емоціями! 

Проект «Understanding democracy | Второпай демократію» реалізується ХМІГ «Кип'яток» за підтримки Фонду демократії ООН та Future World Center в рамках глобального проекту Reinventing democracy in the digital era.

Calendar

   1 2345
678 9 10 1112
13 1415 16 171819
20 21 22 23242526
2728293031