Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

«Understanding democracy | Второпай демократію» в книгозбірні

This material is in Ukrainian

09.03.2017 08:26

На вихідних Херсонська молодіжна ініціативна група «Кип’яток» знову зібрала активну молодь у бібліотеці. Зустріч відбулася в рамках проекту «Understanding democracy | Второпай демократію»!
День було розпочато скайп-лекцією від Максима Яковлєва – політолога, доцента кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Максим розповів учасникам зустрічі про структуру держави. Цінним для слухачів стало порівняння розвинутих демократичних держав та демократії в Україні. Зокрема, обговорили основні проблеми, з якими маємо справу в нашій державі, та виокремили умови так званої ідеальності демократичного суспільства в Україні. Серед них:
- незалежність гілок влади;
- громадський контроль;
- прозорість;
- вміння нести відповідальність.

Час у блоці «саморозвиток» було присвячено питанню інформаційної гігієни. Для розкриття цієї теми було запрошено Максима Єлігулашвілі – координатора напряму неформальної освіти в Українській Гельсінській спілці з прав людини Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Максим поділився з учасниками ефективними правилами захисту персональних даних під час використання Інтернету.
Для того, щоб зробити своє перебування в інтернеті безпечнішим вже зараз, Максим радить використовувати надійні паролі. Наскільки легко «хакнути» ваш пароль – можна перевірити на сайті.

Третій – дебатний – блок розпочали з тренінгу для новеньких. Сергій Жижко, президент дебатного клубу John Howard’s debate club, розповів учасниками про гру в дебати, основні правила та вимоги до команд під час раунду. Після тренінгу було озвучено резолюцію «ЦП зареєструється в соціальній мережі facebook» і розпочалася гра. Учасники поділилися на два руми: для новеньких та досвідчених.
Зустріч молоді видалася інформативною та продуктивною. Ініціативна група вже готується до наступної зустрічі в бібліотеці. За анонсами стежте на сторінці проекту в соц. мережах.

Проект «Understanding democracy | Второпай демократію» реалізується за підтримки Фонду демократії ООН та організації Future World Center у рамках глобального проекту Reinventing democracy in the digital era.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930