Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Відкриття фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива»

This material is in Ukrainian

19.06.2014

18.06.14 в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулось офіційне відкриття всеукраїнської фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива». Ця фотовиставка, на думку фахівців БТ «Центр суспільних програм», навчає нас бути небайдужими не тільки до проблем близьких нам людей, а й до проблем сьогодення в нашому місті, країні, світі. Ця виставка розказує про різні види допомоги, які можна щоденно надавати людям, що цього потребують.
40 світлин з нетривіальними сюжетами, в яких зафіксовано миті благодійності в освіті, в культурі, в охороні здоров’я та соціальному захисті, у спорті, у житті громад та ініціативах громадян. Вони показують, як волонтерство змінює світ і якою бачать благодійність діти.
За словами Оксана Рудюк, керівника департаменту зі зв’язків із громадськістю Life :), «Оператор Life :) приділяє особливу увагу програмам соціальної відповідальності з першого дня роботи на українському ринку. Фотовиставку «Благодійність крізь призму об’єктива» компанія підтримує вже другий рік поспіль, і ми вважаємо даний проект гарним прикладом того, як занурити пересічних громадян у життя людей із особливими потребами. Адже конкурсні світлини не просто передають історії, вони вчать та надихають. І якщо після відвідин виставки у глядача загострюється бажання жити та діяти – то є дуже гарною ознакою того, що даний проект робить свою справу».
На відкритті виставки були присутні студенти, спеціалісти різних організацій, публічні діячі, представники громади та бізнес-структур Херсонщини. Організаторами виставки є Український форум благодійників, мобільним партнером – оператор стільникового зв’язку Life :), а партнером в Херсоні – команда Благодійного товариства «Центр суспільних програм».
Всі охочі можуть відвідати фотовиставку в нашій книгозбірні до кінця червня.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930