Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Виставка «Будівництво в Україні на європейських перехрестях»

This material is in Ukrainian

03.08.2015 08:12

З метою надання кваліфікаційної допомоги працівникам будівельної галузі та усім, хто цікавиться питаннями будівництва на європейському рівні відділ обслуговування користувачів пропонує ознайомитись з книжково-ілюстративною виставкою «Будівництво в Україні на європейських перехрестях», що присвячена Дню будівельника.

Сьогодні в Україні будівництво перебуває в занепаді: основні фонди зношені майже на 60 %, у середньому на одну родину вони втричі менші ніж в Росії і вчетверо - ніж у Литві. Порівняно із західноєвропейськими країнами матеріальна база України в 3-5 разів менша стосовно житла. Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства, від якої залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання в країні. Адже, капітальне будівництво, напевне, як ніяка інша галузь економіки, створює велику кількість робочих місць і споживає продукцію багатьох галузей народного господарства. На виставці представлені матеріали що висвітлюють напрямки реорганізації будівельної галузі України для підвищення її глобальної та регіональної конкурентоспроможності.

Одне з головних завдань сьогодні - створення нормативної бази максимально адаптованої до європейських стандартів будівництва. Періодичні видання, що представлені на виставці, висвітлюють роботу Мінрегіонбуду з цього питання. Кожна з технологій будівництва має свої особливості і переваги, визначитися і обрати найкращу, допоможе розділ «Успішне будівництво - європейська держава», де представленні видання, що розкривають тенденції, які застосовуються у сучасному проектуванні та будівництві в Україні та європейських країнах. Розділ пропонує нові видання, які допоможуть визначитися з прийомами та технологіями будівництва різних об'єктів, а також отримати практичні рекомендації щодо узаконення новобудови відповідно до законодавства України.

Видання допоможуть отримати відповідну теоретичну підготовку з технології будівництва та оздоблення з використанням сучасних будівельних матеріалів, а також відійти від типових і повторних рішень при проектуванні житла. Інформація на електронних носіях, дає можливість наочно переглянути проекти будинків будь якої складності.

Якщо ви  прагнете до економії теплоенергії, тоді розділ «Секрети енергоефективності: від проекту до будівництва» саме для вас. Окрім інформації про інноваційні технології енергозберігання та енергоефективності в будівлях, ви зможете ознайомитись з прикладами реалізованих проектів різноманітного цільового призначення. Періодичні видання розкривають низку технологічних та дизайнерських рішень, які застосовані при спорудженні сучасних будівель як в нашій країні, так і в країнах Європи.

В усьому світі будівництво житла постійно модернізується, доповнюючи масою інноваційних технологій, які розкриваються у розділі «Інновації - єдиний шлях відродження галузі». Видання презентують новаторські підходи в будівництві, що дає можливість не тільки удосконалювати вже існуючі принципи побудови, а й створювати принципово нові технології, форми та методи у цій галузі. Інноваційні технології будівництва - очевидна користь для населення, економія коштів і екологічна безпека.

Завітайте на нашу виставку і ви отримаєте багато корисної інформації!

Calendar

1234 5 67
89101112 13 14
15 16 1718192021
2223 24 25262728
293031