Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Якісна юридична література від Видавничого Дому «Ін Юре»

This material is in Ukrainian

30.07.2017 18:23

Наша бібліотека отримала книги від відомого українського видавництва. Видавничий Дім «Ін Юре» – провідний заклад у сфері юридичної літератури – активний учасник міжнародних та українських книжкових виставок та фестивалів, лауреат багатьох Всеукраїнських конкурсів, зокрема, на краще юридичне видання. Своєю метою вважає сприяння розвитку правової культури та підвищенню рівня професійної кваліфікації українців, які хочуть отримувати знання у сфері юриспруденції.

Діапазон роботи Видавничого Дому «Ін Юре»: офіційні видання кодексів, зібрання законів, науково-практичні коментарі кодексів і законів; підручники, навчальні, методичні та навчально-практичні посібники; видання судової практики; довідкові та енциклопедичні видання; спеціалізовані юридичні періодичні видання.

Серед книг, що отримала Гончарівка: фундаментальне видання «Енциклопедія цивільного права України»; підручник «Історія держави і права України» – академічний курс від витоків, становлення та розвитку ранньоукраїнської державності та права до становлення державності та права України на сучасному етапі; видання «Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»: з постатейними матеріалами», яке вміщує в собі усю необхідну інформацію для роботи в даному напрямку права – статті, викладені у Законі, коментарі та тлумачення даних норм; «Конституційне право зарубіжних країн»; видання, по яким можна вивчати юридичну англійську мову, та багато ін.

Всі ці книги розраховані на широкі кола юридичної громадськості, науковців, викладачів вищих закладів освіти, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, юристів-практиків, студентів і аспірантів, а також усіх, хто цікавиться проблемами сучасного правознавства і державотворення. 

Наші читачі дуже вдячні «Ін Юре» за книги, що є дуже важливими та корисними і у практичній роботі, і у навчанні, оскільки вони допомагають поширенню правових знань та сприяють становленню правових норм суспільного життя.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930