Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

З Днем народження, Литва!

This material is in Ukrainian

12.03.2015 08:15

Стало вже доброю традицією відзначати в стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара День відновлення незалежності Литовської Республіки. І цього року 11 березня книгозбірня зібрала гостей, аби відсвяткувати цю визначну подію разом з Литвою. Двадцять п’ять років  тому Парламент країни, висловлюючи волю литовського народу, ухвалив рішення про відновлення незалежності Литовської Республіки, якої була позбавлена в 1939 році.
На заході були присутні: перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Іванівна Січова, Повноважний міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Йонас Даніляускас, комерційний аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Рімантас Шєгжду, Почесний консул Литовської Республіки в Херсонській області Віктор Григорович Попов, автор Всеукраїнського проекту «НАТО-квест» Михайло Олексійович Колібабчук, начальник управління культури обласної державної адміністрації Світлана Віталіївна Думинська, Херсонський міський голова Володимир Васильович Миколаєнко, а також генерал-майор, радник почесного консула Литовської Республіки у Херсонській області з військових питань Станіслав Миколайович Слободяник.
Під час урочистостей було підведено підсумки конкурсів, організованих до цієї визначної дати, та вручено цінні призи переможцям. Створювали святковий настрій ансамбль бандуристів «Чарівні струни» музичної школи № 2 під керівництвом Яновської Любові Петрівни та Анастасія Васильєва, студентка факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету, привітавши всіх присутніх чудовими музичними дарунками.
Стосунки України і Литви мають тривалу історію. В нас не тільки схожі точки зору на політичні проблеми, але й ми поділяємо ті ж самі демократичні принципи. Варто подякувати литовському народу за солідарність у цей складний для України час. Впевнені, як Литва виборола свою незалежність, так і Україна, завдяки підтримці литовського народу, переможе агресора і стане могутньою європейською державою з розвиненою економікою та посяде гідне місце в європейській спільноті.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930