Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00

Завершення міжнародного проекту «Understanding democracy | Второпай демократію»

This material is in Ukrainian

11.04.2017 10:49

Майже 2 місяці в стінах бібліотеки ініціативна група «Кип’яток» збирала херсонську молодь на зустрічі в рамках міжнародного проекту «Understanding democracy | Второпай демократію». Заключна зустріч відбулася 8 квітня. Було проведено два тренінги. 
Ольга Жукова, голова ГО «Громадський центр «Нова генерація», експерт з гендерної політики, зустрілася з учасниками для розкриття важливої та гострої теми гендерної нерівності в Україні. Під час тренінгу Ольги слухачі більше дізналися про теорію гендеру: етапи досягнення формальної рівності жінок та чоловіків, діяльність суфражисток. Також Ольга пояснила відмінності між поняттями «стать», «гендер», «сексуальність». Обговорюючи гендерну дискримінацію в Україні, учасники більше дізналися про формування стереотипів та їх вплив на сприйняття нами інших людей. 
Під час другої частини зустрічі присутні познайомилися з Віталієм Бєлобровим, головою ГО «Бізнес-асоціація «Ми – херсонці». Віталій розповів молоді про можливості у створенні та розвитку власного бізнесу в демократичному суспільстві. Було наголошено, що бізнес – це один зі шляхів самореалізації. Вести бізнес варто в тих випадках, коли це приносить задоволення. Не кожна людина може і повинна ставати підприємцем, адже головне – займатися улюбленою справою. 
Менеджери проекту, Сергій Жижко та Анастасія Климентенко, підготували для учасників короткі резюме двох основних напрямів проекту – демократичного та саморозвитку. Після цього разом з Оксаною Сахно, керівником ініціативної групи «Кип’яток», вручили присутнім, які взяли участь у 80% зустрічей, сертифікати та приємні дрібнички. 
«Understanding democracy | Второпай демократію» надав можливість краще зрозуміти себе, виховати в собі нові навички, а також второпати, що таке демократія. 

Проект «Understanding democracy | Второпай демократію» реалізується ХМІГ «Кип'яток» за сприяння книгозбірні та за підтримки Фонду демократії ООН та Future World Center в рамках глобального проекту Reinventing democracy in the digital era.

Calendar

     12
3 4 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930