Новини
02.12.2016 09:22

Музичний факультатив
Учні Херсонської загальноосвітньої школи №37 вивчають німецьку мову факультативно, і чимало сил і старань...

02.12.2016 08:58

Мрієш, щоб наступний рік був більш вдалим? Попіклуйся про це заздалегідь – навчись планувати свій час
Останні тижні року, що спливає, – найкращий час для підбиття підсумків та планування свого подальшого...

01.12.2016 10:48

Останній день виставки
В останній день експозиції виставки, присвяченої 75-річчю депортації етнічних німців з території України,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > А я живу в Херсоні, в Україні

А я живу в Херсоні, в Україні

15.04.2013

Головна мета у вивченні іноземних мов - це подолання страху в спілкуванні з носіями мови. Вчитель навчить своїх підопічних всім мовним аспектам - лексиці, граматиці, читанню текстів і веденню міні-діалогів у класі. Але спілкування в невимушеній обстановці поза стінами класу або навіть школи дається нелегко навіть студентам мовних спеціальностей. Саме для подолання мовного бар'єру організовуються скайп-конференції, і нехай у своєму рідному класному кабінеті, але з носіями мови або тими, хто говорить на мові, що вивчається.
Співробітники сектору обліку користувачів за технічної підтримки Інтернет-центру провели урок німецької мови в режимі on-line для учнів 6 класу школи № 56 м. Херсона. Тема уроку «Моє житло». Потрібно відзначити, що школярі провели дуже кропітку підготовку - склали питання про житло в Німеччині та Україні німецькою мовою, намалювали і описали будинок своєї мрії. Розмова вийшла дуже бурхливою, живою, всі учні хотіли поспілкуватися німецькою мовою і поставити своє особисте питання або розповісти про свою кімнату.
На жаль, урок пролетів “wie im Zuege”, як кажуть німці. Ми дякуємо викладачу німецької мови Эльконд Ользі Віталіївні за ідею проведення спільного уроку і сподіваємося на нові зустрічі. Учням бажаємо успіхів у вивченні німецької мови.

Сектор обліку користувачівВхід