Новини
19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...

17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > А я живу в Херсоні, в Україні

А я живу в Херсоні, в Україні

15.04.2013

Головна мета у вивченні іноземних мов - це подолання страху в спілкуванні з носіями мови. Вчитель навчить своїх підопічних всім мовним аспектам - лексиці, граматиці, читанню текстів і веденню міні-діалогів у класі. Але спілкування в невимушеній обстановці поза стінами класу або навіть школи дається нелегко навіть студентам мовних спеціальностей. Саме для подолання мовного бар'єру організовуються скайп-конференції, і нехай у своєму рідному класному кабінеті, але з носіями мови або тими, хто говорить на мові, що вивчається.
Співробітники сектору обліку користувачів за технічної підтримки Інтернет-центру провели урок німецької мови в режимі on-line для учнів 6 класу школи № 56 м. Херсона. Тема уроку «Моє житло». Потрібно відзначити, що школярі провели дуже кропітку підготовку - склали питання про житло в Німеччині та Україні німецькою мовою, намалювали і описали будинок своєї мрії. Розмова вийшла дуже бурхливою, живою, всі учні хотіли поспілкуватися німецькою мовою і поставити своє особисте питання або розповісти про свою кімнату.
На жаль, урок пролетів “wie im Zuege”, як кажуть німці. Ми дякуємо викладачу німецької мови Эльконд Ользі Віталіївні за ідею проведення спільного уроку і сподіваємося на нові зустрічі. Учням бажаємо успіхів у вивченні німецької мови.

Сектор обліку користувачівВхід