Новини
20.01.2017 11:08

Мистецтво керувати часом: і просто, і цікаво
«Єдина різниця між багатим і бідним – це те, як вони використовують свій час»,...

19.01.2017 11:13 (biblio.lib.kherson.ua)

Пізнаємо анатомію людини, вивчаючи українську мову
Ось і закінчилися тривалі зимові свята, і прийшов час приступати до роботи. Члени клубу «Дивослово»...

18.01.2017 07:41 (nmo.lib.kherson.ua)

День безпечного Інтернету 2017
7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною:...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Свято читання

Свято читання

06.10.2011

29.09., напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, спеціально для читачів у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара працівниками відділу обслуговування було проведено свято читання.  Головною метою свята була популяризація читання сьогодні. Адже за допомогою різноманітних  сучасних інформаційних технологій читання стало не тільки  цікавішим, але й стильнішим. Так, спеціально для учасників свята зав. відділом документів іноземними мовами Мащенко О.О. були презентовані сучасні пристрої для читання – електронні книги KINDLE та Ipad, які дозволяють читати будь-коли у будь-якому місці.
Особливий інтерес у глядачів викликали книжки шрифтом Брайля та різноманітні своєрідні навчальні посібники для дітей з обмеженим зором, які глядачам презентувала Мірошниченко Н.О. – зав. центром обслуговування користувачів з обмеженими можливостями. Пані Мірошниченко звернула увагу учасників на той факт, що люди з обмеженим зором читають вдвічі більше, ніж  люди з нормальним зором. Яскравим прикладом  цього факту послужив виступ постійної відвідувачки Центру – Бондар Г.М, яка не тільки розповіла про роль читання у житті незрячої людини, але й продемонструвала, як відбувається процес читання у читачів з обмеженим зором. 
Святковий настрій  учасникам та гостям свята  забезпечили пластичні етюди у виконанні дитячого ансамблю  естрадного танцю «Афродіта» та гумористична мініатюра  «У бібліотеці» у постановці співробітників відділу обслуговування.Вхід