Новини
05.12.2016 13:18 (for.lib.kherson.ua)

У наступному році зустрінемося знов
5 грудня учителі  англійської мови, які підвищують кваліфікацію у Південноукраїнському регіональному...

05.12.2016 11:31 (biblio.lib.kherson.ua)

Новинка для істориків, бібліографів, архівістів і не тільки...
Нещодавно вийшла друком збірка матеріалів науково-практичного семінару «Проблеми створення бібліографічних...

05.12.2016 10:28 (for.lib.kherson.ua)

Коли мовчання – не золото!
4 грудня товариство англійського розмовного клуба, який працює на базі центру «Вікно в Америку»,...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Свято читання

Свято читання

06.10.2011

29.09., напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, спеціально для читачів у стінах Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара працівниками відділу обслуговування було проведено свято читання.  Головною метою свята була популяризація читання сьогодні. Адже за допомогою різноманітних  сучасних інформаційних технологій читання стало не тільки  цікавішим, але й стильнішим. Так, спеціально для учасників свята зав. відділом документів іноземними мовами Мащенко О.О. були презентовані сучасні пристрої для читання – електронні книги KINDLE та Ipad, які дозволяють читати будь-коли у будь-якому місці.
Особливий інтерес у глядачів викликали книжки шрифтом Брайля та різноманітні своєрідні навчальні посібники для дітей з обмеженим зором, які глядачам презентувала Мірошниченко Н.О. – зав. центром обслуговування користувачів з обмеженими можливостями. Пані Мірошниченко звернула увагу учасників на той факт, що люди з обмеженим зором читають вдвічі більше, ніж  люди з нормальним зором. Яскравим прикладом  цього факту послужив виступ постійної відвідувачки Центру – Бондар Г.М, яка не тільки розповіла про роль читання у житті незрячої людини, але й продемонструвала, як відбувається процес читання у читачів з обмеженим зором. 
Святковий настрій  учасникам та гостям свята  забезпечили пластичні етюди у виконанні дитячого ансамблю  естрадного танцю «Афродіта» та гумористична мініатюра  «У бібліотеці» у постановці співробітників відділу обслуговування.Вхід