Новини
17.01.2017 10:29

Наші користувачі – серед кращих блогерів за версією ресурсу «Інформпростір Херсонщини»!
Хочете, щоб діяльність вашої громадської організації була максимально прозорою, щоб прихильники, волонтери...

17.01.2017 08:23 (for.lib.kherson.ua)

Бібліотечні сервіси для вчителів іноземних мов
Нові технології та прийоми роботи, нові інформаційні та бібліотечні сервіси – це нагальна і завжди...

16.01.2017 13:50

Гість родом із Бразилії запрошує
«Приходьте в Гончарівку! Не упустіть момент – побачити мене!», – ніби закликає...


Гість | Увійти
Версія для друку
Новини > Чорнобиль не має минулого часу

Чорнобиль не має минулого часу

24.04.2014

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся вечір-спогад до дня Чорнобильської трагедії «Чорнобиль не має минулого часу». Вшанувати всіх учасників ліквідації аварії, а також пам'ять загиблих та померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС зібралися учні ЗОШ №48.
Херсонська область знаходиться далеко від місця аварії. Хоча на її території сьогодні проживає близько  6 тис. постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи. Однією з них є Сізих Емма Олександрівна, Президент Південного Регіонального відділення Міжнародного благодійного  Фонду інвалідів Чорнобиля. Вона завітала на захід й, виступаючи перед присутніми, закликала  пам'ятати про Чорнобиль та робити все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.
Ведучі наголосили: щоб Чорнобиль з його трагедією справді назавжди залишився в минулому, потрібно пам'ятати про нього.
В ході заходу гостям було представлено фотографії, слайди про трагедію, а також уривки з фільму «Чорнобиль: 20 років потому».
У скорботній тиші хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів, та всіх, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська катастрофа.
Низько вклоняємось тим, хто віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і народом – зупинив ядерну пожежу, унеможливив її переростання в глобальний винищувальний смерч для України та всього світу.Вхід